Vyhledávání lokalit (cílů)

Lokality - recenze

Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 101

Autor: (Martina)

Tipsport arena, otřesný zážitek. V pátek 17.5.2019 jsme se vydali s manželem na koncert Alexandrovců. Zakoupili jsme si nejdražší lístky, aby náš zážitek byl dokonalý. Nečekala jsem zázraky vzhledem ke stáří haly, snažila jsem se udržet na houpající se židli s křivýma nohama, manželovi vylézal molitan ze sedáku a naše rozhodnutí vydržet a nenechat se otrávit šíleným prostředím, bylo odměněno jinak krásným zážitkem hudebním a tanečním. Nakonec při kterém koncertě musíte sedět oblečení v kabátech, v průvanu a zápachu klobás z bufetu. Skutečný pravěk, nedoporučuji.

1, 909 : Karta Lokality


Autor: (Dana Stupková())

Vřele doporučuji! Perfektní průvodkyně Martina, žádný dotaz ji nezaskočil, dětem vše trpělivě vysvětlila (žádné to nesmíš, neruš, nesahej na nic). Restaurace absolutně bez chyby, máte pocit, že jste vítaní příbuzní. Byli jsme nadšeni, přijedeme zas!! .

2, 34994 : Karta Lokality


Autor: (Renata)

Moc pěkná technická památka. Pan majitel nám při prohlídce ukázal i mlýn v chodu. Navíc okolí je také moc pěkné, můžete navštívit blízkou záchrannou stanici pro ohrožené živočichy. Zajímavý tip na výlet pro celou rodinu. Doporučuji.

3, 10122 : Karta Lokality


Autor: (Marcela)

Vše skvělé - ubytování, kuchyň i personál.

4, 24062 : Karta Lokality


Autor: ((nikdy více))

smutnéj zážitek,velmi smutnej zážitek jednou jsem potkal zajíce na silnici a ten běžel směrem do údolí tupých hlav a to údolí se jmenuje Pelhřimov....

5, 30560 : Karta Lokality


Autor: (Richard Waltr)

Hrad Sovinec nabízí krásné víkendové celodenní akce od dubna do října, každý víkend jiná akce (viz. odkaz">www.hrad-sovinec.cz). Velice zajímavá historická a šermířská vystoupení, kejklíři, pohádky pro děti. Kompletní seznam akcí pro tento rok na odkaz">www.hrad-sovinec.cz/akce

6, 9 : Karta Lokality


Autor: (Zdeněk Gregor)

Krásná,klidná,hanácká viska,v které bych klidně strávil poslední část života.Snad jediné co mi chybí je možnost zajit si večer na mé dvě pivka a popovídat po práci se sousedy.

7, 366 : Karta Lokality


Autor: (())

Do kina Hutní moc rádi jezdíme až z Prahy. Krásné kino,prostorné,hodně místa pro nohy.Prostě super.

8, 37324 : Karta Lokality


Autor: ( Vratislav)

Nad kempem žádný obchod s potravinami není. Byl zrušen cca v roce 1990. Co se týče restaurace Panel tak ta byla vyhlášená výběrem a kvalitou jídel.To ale již léta neplatí. Možná si tam koupíte párek v rohlíku nebo nějakou dovezenou mraženku.

9, 10414 : Karta Lokality


Autor: (())

Pekny aqapark a misto pro relaxaci a odlocinek ve vodnim raji:)je moznost se i ohrat v paře.:-)je zde i velka viřivka.Mam snad jedinou namitku a to na reklamu umistenou nad virivkou.Myslim ze se na toto misto vubec nehodi.Pri relaxaci a odpocinku mi bylo neprijemne se divat na reklamu na stomatologii.Narusovalo mi to prijemnou atmosferu tohoto mista a myslim ze by se zde hodila reklama na neake welnes,rekreaci u more ci pobyt v horske chate.:) Jinak dekuji za vase sluzby, rada aqapark opet navstivim.

10, 12328 : Karta Lokality


(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze