Vyhledávání lokalit (cílů)

Lokality - recenze

Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 101

Autor: ((Jana))

V sobotu 6. 7. 2019 jsme v dopoledních hodinách zakoupili vstupenky na koupaliště, v pokladně velmi neochotná a nepříjemná paní. Netušili jsme jak je to s bezpečnostní schránkou, štěkala tam na nás, NO KLÍČ DOSTANETE VEDLE, nelíbilo se nám to. Jinak koupaliště moc pěkné, kiosek velmi dobře zásobený až na neochotnou paní, není co vytknout, určitě navštívíme i příště.

1, 12327 : Karta Lokality


Autor: (Roman)

Prostředí bazénu pěkné.Dostat se do vnitřního bazenu za nepříznivého stavu počasí/chladno/ to je zážitek na jak dlouho.Vřele doporučuji jestli chceš zažít s dětmi adrenalín převlíkat se venku s věcmi se mužeš i koupat, protože nejsou kam uložit to plánovala jen chytrá hlava, asi z úřadu tak příště jedem jinam Tábor již ne.

2, 12362 : Karta Lokality


Autor: (())

Kemp Brozany n. Ohhří-skromné ubytování v krásné přírodě,idealní pro rybáře. Byli jsme zde již podruhé a budeme i potřetí. krásná krajina,vstřícný personál,super

3, 2003 : Karta Lokality


Autor: (())

Přísný zákakaz vstupu se psy...Od vstupu Vas paní vyhodí, že máte psa a vzápětí z areálu vyjdou lidé se psem.Poněkud trapné...

4, 35572 : Karta Lokality


Autor: (host)

Bohatá rybářská činost, vlek pro vodní lyžování. Písčité dno,místy bahno - asi díky pěstování ryb, břehy neupravené.

5, 10275 : Karta Lokality


Autor: ((Jürgen Kirchschlager))

Velké poděkování panu vedoucímu za ochotu a vstřícnost při pořádání naší akce tajného výletu automotoklubu Žacléř.Ubytování velmi dobré.Nádherné prostředí.Snidaně a oběd velmi dobré. Jediné k vytknutí,že přívod elektřiny do karavanů má jen 6A jistič.Nemůžete si uvařit ani kávu.Jističe by měli konvici udržet,ale už budou asi vyhřáté. Jinak to bylo super. Za pořadatele akce moc děkuji.Jürgen K.

6, 2180 : Karta Lokality


Autor: ((Hana Chlaňová))

Příjemné posezení,jídlo výborné, obsluha vstřícná a usměvavá, ale jen do doby kdy platíte voucherem. Přestanou o Vás mít zájem, dělají, že Vás snad ani nevidí. Na poukaz nevystaví vyúčtování, neupozorní, že jsou ve zbytku ještě nějaké peníze. Pokud se o to začnete zajímat sdělí Vám, že už je vše uzavřené a nedá se s tím nic dělat.Prý to takto praktikují . Na naši žádost jsme sice dostaly kopii účtenky, ale to je tak vše. Přišly jsme tak o 211,- Kč. Poukaz byl na 1000.- Kč. Neměly jsme již možnost poukaz dovybrat.V restauraci jsme byly ve čtvrtek 27.6.2019 od 18,30 hod. DO TÉTO RESTAURACE JIŽ NIKDY VÍCE!!!!!

7, 25506 : Karta Lokality


Autor: (Marika Balha)

Lázně v krásném prostředí...,,obrovský komplex,chaos,neochota personálu,negativistický přístup,problém časování procedur. Místo,kde lze těžce relaxovat.

8, 38587 : Karta Lokality


Autor: (Vodak(4415))

U Hastrmana - Kamenný Přívoz 283 Jednoznačně NEDOPORUČUJI!!! Dne 18.6.2019 jsme jako skupina navštívili tuto parodii, na hospodu u vody. Hned po příchodu jsme narazily na jistého pána s "kasírtaškou" za pasem. Pán byl již od pohledu více než pod vlivem. Bleskurychle přijal objednávku na 3 jídla a pití, které ihned zkasíroval i s nenabídnutým tuzérem. O nějaké účtence za služby se ani ze slušnosti nezmínil. Po 30 minutách čekání a dvou urgencích se se mnou ten opilý, arogantní a hloupý pán začal dohadovat, že jsme si nic neobjednali a stejně na tom bylo i zhruba dalších 10 lidí, kteří v průběhu našeho pobytu zavítali do tohoto podniku. Přestože na ceduli byla otevírací doba od 11:00 a pán nám "natočil" pár podmíráků a předem nás zkasíroval, osočoval se na nás, co po něm chceme, když má zavřeno... Po příjemném dohadování, kdy jsme si prý vše vymysleli nahnal dalšího zjevně nadmíru opilého kolegu do kuchyně, kde pár jídel připravil, ne však pro nás. Toto dohadování se opakovalo asi 4-krát, poté děti dostaly hnusné, prefabrikované a tvrdé jahodové knedlíky a v celku ucházející knedlíky plněné uzeným. Když jsem popáté požadoval své objednané a zaplacené hovězí na česneku s bramb. knedlíkem, obdržel jsem své jídlo na stůl. Obratem mi ho však pán zase sebral a dal jej jiným hostům. Opět jsem požadoval své jídlo a byl mi doručen smažený sýr... smajlik , když jsem se na baru zeptal, zda je jídlo opravdu moje, že už sním vše, tak mi byl sýr odebrán a bylo mi přímo na bar doručeno hovězí na česneku s bramborovým knedlíkem. Musím se přiznat, že jídlo jsem pouze ochutnal a tak odporné jídlo bylo pod úroveň té nejzaplivanější hospody na konci světa, v tu chvíli jsem si říkal jaký jsem debil, že jsem si nevzal ten smažák. Každopádně v tomto podniku by si ČOI, hygiena, i bezpečnost práce opravdu přišla na své !!! Podnik U Hastrmana - Kamenný Přívoz 283 jednoznačně nedoporučuji, pivo pod míru, kofola točená spádem přes tři skleničky, jak v cirkuse. Nabízená jídla hnusná a prsonál více než nepříjemný, v pracovní době před polednem ožralý a musím se přiznat, že jsem se personálu opravdu štítil. Při našem dalším sjezdu Sázavy si na tuto hospodu určitě vzpomenu, obloukem se jí vyhnu a vřele nebudu doporučovat všem, co pojedou okolo.

9, 27566 : Karta Lokality


Autor: (Vašek B.)

Lázně Jupiter Bechyně. (restaurace) Obsluha postarší blondýny bylo žalostné.Při objednání druhé sklenice mojita manželka dostala to samé zlomené brčko vydlabanou limetku , kterou před tím vydlabala jak to bude vypadat s ostatní nabídkou s takovým přístupem? Radši to zjišťovat příště nebudem.Tuto restauraci nemůžeme doporučit

10, 26726 : Karta Lokality


(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze