Vyhledávání lokalit (cílů)
Královéhradecký kraj » okres Hradec Králové » hotel, hostel » Hotel Vacek Pod věží - Hradec Králové (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/31319-hotel-vacek-pod-vezi-hradec-kralove-hotel.html

Hotel Vacek Pod věží - Hradec Králové (hotel)

[ ID: 31319 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
300 Kč
do:3300
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační  Znak / logoTuristický cíl Hotel Vacek Pod věží - Hradec Králové (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Hotel Vacek "Pod Věží" se nachází v historické části metropole Východních Čech, pod Bílou Věží na Velkém náměstí v Hradci Králové. Nabízíme nadstandartní ubytování v Hradci Králové v moderně zařízených pokojích. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob s vyhřívanou terasou, dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory s veškerým technickým zázemím a parkoviště pro hosty hotelu v uzamykatelném dvoře.

Nabízíme zajištění profesionálních cateringových a gastronomických služeb
v rámci pořádání společenských akcí, svatebních hostin, promocí, školení, seminářů a jiných významných událostí v našem hotelu.

Hotel Vacek "Pod Věží" poskytuje svým zákazníkům nadstandartní ubytování přímo v centru Hradce Králové. Vybavení pokojů zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (LAN) v celém komplexu hotelu zdarma
a pro zpříjemnění ubytování nabízíme hostům možnost využití fitness a sauny.

Běžné jedno a dvoulůžkové pokoje o rozloze od 18 m2 do 25 m2 jsou vybaveny vstupní prědsíňkou, samostatnou koupelnou a ložnicí. V té je umístěna televize se satelitním přijímačem, minibar a samozřejmě internetové připojení. V koupelnách najdete sprchový kout / vanu, toaletu, umyvadlo a vysoušeč vlasů.

Veškeré pokoje jsou udržovány ve velice pěkném a čistém stavu což je naší prioritou. K dispozici jsou 2 pokoje jednolůžkové, 10 pokojů dvoulůžkových a 1 dvolůžkový pokoj bezbariérový.

Dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky o rozloze od 25 m2 do 35 m2 jsou vybaveny vstupní prědsíňkou, samostatnou koupelnou, toaletou, obývacím pokojem a ložnicí. V obývacím pokoji je umístěna kožená sedací souprava, televize se satelitem, minibar a samozřejmě internetové připojení.

Koupelny jsou vybaveny komfortní vanou, umyvadlem, bidetem a vysoušečem vlasů, toaleta je samostatně. Veškeré apartmány jsou udržovány ve velice pěkném a čistém stavu, což je naší prioritou. K dispozici je 6 apartmánů z toho 3 s možností přistýlky.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze