Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » restaurace, hostinec » Restaurace Mona Lisa - Praha (restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/25664-restaurace-mona-lisa-praha-restaurace.html

Restaurace Mona Lisa - Praha (restaurace)

[ ID: 25664 ]         

Turistický cíl Restaurace Mona Lisa - Praha (restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Trochu z historie...

společnost MULDER s.r.o. vznikla za účelem provozování pohostinství.Tato společnost si plně uvědomila zvyšující se poptávku po vyšším standardu při zachování přijatelných cenových relací.

Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o výstavbě restauračního zařízení jenž by splňovalo všechny atributy provozování gastronomie v novém miléniu. Rozhodnutí o umístění restaurace spočívalo na několika kritériích.V první řadě šlo o lokalitu historického centra Prahy, jenž si restaurace tohoto typu plně zasluhuje. Dále vyhovět potřebách zákazníků z hlediska dostupnosti nejen automobilovou dopravou, ale i městskou hromadnou dopravou - jenž se stává z mnoha hledisek oblíbenější. Nedílnou součástí tohoto projektu bylo zajistit prostory, které by odpovídali jak nárokům na interiér, technickým a hygienickým požadavkům, tak i solidností objektu v němž by se měli prostory nacházet. Vše jsme nalezli "pod jednou střechou" a to v domě jehož vlastníkem je a.s.Financia Realitní.Solidnost této společnosti je známa a hovoří v to i složení institucí a firem, jenž zde spokojeně sídlí již řadu let.

Vlastní realizace projektu...

na základě vynikajících doporučení jsme sestavili tým odborníků. Projektanti pod vedením ing.Bludského a architekti vedeni ing.arch.Kapitánem vytvořili projekt propracovaný do nejmenších detailů. Spolu s podporou technického úseku majitele domu a projektem gastronomické části firmou Českomoravská gastronomická společnost se podařilo našemu týmu vytvořit pro naše zákazníky vynikající prostředí.

Restaurace již v provozu od 1. dubna 2000.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze