Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Grand Hotel Bohemia - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23503-grand-hotel-bohemia-praha-1-hotel.html

Grand Hotel Bohemia - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23503 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa
1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Grand Hotel Bohemia - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
78


Pětihvězdičkový hotel Grand Hotel Bohemia nabízí luxusní ubytování v 78 moderně vybavených pokojích. Hotel je umístěn v historické budově z 20. let minulého století, která Vám dá pocítit neopakovatelnou atmosféru starých časů a spolu s moderně vybavenými pokoji tvoří dokonalou kombinaci pro Váš nezapomenutelný pobyt.

Grand Hotel Bohemia se nachází v centru Prahy, v samém srdci Starého Města. Od hlavních pražských pamětihodností ho dělí doslova několik kroků malebnými pražskými uličkami. Staroměstské náměstí s historickým orlojem, Karlův most, Václavské náměstí či židovská čtvrť Josefov - to vše je dosažitelné jen krátkou procházkou. Díky stanici metra a tramvají situované jen několik desítek metrů od hotelu se pohodlně dostanete i do vzdálenějších částí města. V bezprostřední blízkosti se nacházejí i rozsáhlé možnosti nakupování. Ať už upřednostňujete pohodlné nákupní centrum nebo luxusní třídu s bezpočtem butiků a obchůdků, z Grand Hotelu Bohemia je vše na dosah ruky.

Pýchou hotelu je překrásný konferenční sál v novobarokním stylu s příznačným jménem Boccaccio. Sál v dobách první republiky sloužil jako luxusní kabaret pro pražskou smetánku. Chcete-li ohromit Vaše hosty a zanechat v nich nesmazatelný dojem, uspořádejte svou svatbu, večírek či konferenci v našem sále Boccaccio.

O Váš kulinářský zážitek se postará šéfkuchař naší hotelové restaurace Franz Josef Michal Čermák, který Vám připraví speciality české i mezinárodní kuchyně. Den plný zážitků můžete zakončit sklenkou v našem Café-baru.

Všechny prostory hotelu, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým WiFi připojením k internetu zdarma. Hostům, kteří přijedou vlastním vozem, nabízíme možnost parkování v nedaleké nepřetržitě hlídané garáži. Služba zaparkování a opětovného přistavení vozu je samozřejmostí.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze