Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Arbes Mepro - Praha 5 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23415-hotel-arbes-mepro-praha-5-hotel.html

Hotel Arbes Mepro - Praha 5 (hotel)

[ ID: 23415 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
A1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Arbes Mepro - Praha 5 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
62 27


Hotel ARBES-MEPRO je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí v centru Prahy na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova (Praha 5) a Malé Strany (Praha 1) v historickém centru Prahy. Je situován pod Petřínem a Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Chůze na Karlův most nebo k Národnímu divadlu trvá přibližně 12 minut. Zastávka tramvaje je nedaleko hotelu a stanice metra (Anděl - žlutá trasa B) je 3 minuty chůze od hotelu.

Hotel ARBES-MEPRO je vhodný jak pro obchodní tak turistickou klientelu a nabízí celkovou kapacitu 27 pokojů (62 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích) na čtyřech podlažích. Hotel byl kompletně vybudován z původního rezidenčního domu v roce 1992. Po 8 letech úspěšného provozu hotel prodělal během prvních měsíců roku 2001 a 2002 zásadní rekonstrukci všech pokojů a rekonstrukci celého přízemí hotelu. Nová recepce a nový lobby bar byly vytvořeny v nové, prostorově zvětšené a útulné recepční hale, která spolu s krbem a kavárenskými stolky s pohodlnými křesly slouží k posezení u baru a celkově poskytuje hostům velice pohostinný pocit po příchodu z ulice. Nová odpočinková hala, která je k dispozici pro relaxaci hostů hotelu, je vybavena velice pohodlnými pohovkami a křesly a vyzdobena obrazy staré Prahy, broušeným sklem a ručně malovaným sklem. Moderní a stylový nábytek vytváří pohodu pro hosty, kteří si chtějí číst, vést obchodní jednání, absolvovat schůzky nebo jednoduše sledovat televizi nebo poslouchat hudbu z hotelového CD. Odpočinková hala je umístěna za recepční halou. U příležitosti rozsáhlé rekonstrukce bylo hotelu přidáno nové jméno ARBES dle blízkého Arbesova náměstí, pojmenovaného na počest českého spisovatele Jakuba Arbese (1840-1914).


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze