Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Marit - Praha 4 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23183-hotel-marit-praha-4-hotel.html

Hotel Marit - Praha 4 (hotel)

[ ID: 23183 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Marit - Praha 4 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Hotel MARIT s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování a další hotelové služby všem, kteří přijíždí za kulturou, památkami, na služební cestu, jednání, školení či konferenci. Hotel je situován v klidném prostředí s výbornou dostupností do historického i obchodního centra (cca 10 min. autem nebo tramvají přímo na Václavské náměstí) a je dobře přístupný i z důležitých dopravních tepen. V blízkosti hotelu se nachází různá sportovní i kulturní zařízení.

Hotel disponuje kapacitou 48 pokojů včetně 10 nekuřáckých - 3 jednolůžkové pokoje, 37 dvoulůžkových pokojů a 8 třílůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, detektorem kouře a koupelnou se sprchou/ WC a vysoušečem vlasů.

V hotelu je k dispozici restaurace s barem a suterénní sál. Hotelová restaurace a bar s otevírací dobou od 10.00 h. do 22.00 h. jsou vhodné pro klidný pracovní nebo soukromý oběd či večeři, posezení u odpolední kávy i k uspořádání menších slavnostních příležitostí. V jídelním lístku mohou hosté vybírat jídla české i mezinárodní kuchyně. Nabídku teplých, nealkoholických a alkoholických nápojů obohacují moravská, francouzská a další zahraniční vína. Sál v suterénní části hotelu s malebným staročeským interiérem a kapacitou cca 80 míst představuje ideální místo pro pořádání soukromých oslav, firemních školení, večírků, prezentací apod. Dle přání klienta hotel připraví občerstvení, raut, slavnostní menu aj. V těchto útulných prostorách je hostům též podávána snídaně buffetovou formou.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze