Vyhledávání lokalit (cílů)
Středočeský kraj » okres Mělník » hotel, hostel » Hotel U Rytířů - Mělník (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/22952-hotel-u-rytiru-melnik-hotel-restaurace.html

Hotel U Rytířů - Mělník (hotel, restaurace)

[ ID: 22952 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel U Rytířů - Mělník (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Bývalý skromný hotýlek se zámeckou pivnicí, opředený starosvětským půvabem, byl citlivými úpravami proměněný v moderní restaurační celek, který nepozbyl nic ze svého minulého původního kouzla. V budově, jejíž starobylý rodokmen sahá až kamsi do raného středověku, na vás čeká pohostinné prostředí luxusní restaurace s 35 místy a s vyhlášenou kulinářskou alchymií skutečných mistrů české a mezinárodní kuchyně.

Máte chuť v tichu posedět nad sklenkou vína či šálkem voňavé kávy? Útulná kavárna pro 25 hostů na vás dýchne nostalgickou připomínkou dávných dobrých časů a vůní maminčiných moučníků.

Chystáte svatbu či intimní rodinnou oslavu? Hledáte poutavé prostředí pro přátelské schůzky, abiturientské večírky, důvěrná obchodní jednání? Skvostný salonek pro 20 hostů v prvním podlaží hlubokých středověkých sklepů chystá svou romantiku právě pro vás.

Dáte pro změnu přednost poklidnému odpočinku na svěžím vzduchu? Příjemnou pohodu a vůni grilovaných lahůdek vás za každého počasí uvítá naše zahradní restaurace s 60 místy, stulená v malebném zákoutí historického srdce města, jen několik kroků od vyhlídky na soutok Labe s Vltavou a na památnou horu Říp s úchvatnými západy slunce.

Dále vám Dům "U Rytířů" nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových luxusních apartmánech. Tyto apartmány mají vybaveny kuchyně vestavěnými spotřebiči, TV, SAT, telefony a v koupelně každého apartmánu naleznete pohodlnou vanu. Apartmán č.5 dokonce nabízí bublinkovou vanu a krb. Většina apartmánů má terasu, ze které je nádherný výhled na historické jádro Mělníka. Při dlouhodobém ubytování poskytujeme výrazné slevy.

Parkoviště pro hosty přímo před hotelem, možnost úschovy kol!


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze