Vyhledávání lokalit (cílů)
Vysočina » okres Třebíč » pension » Pension Sport Land - Litohoř (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/2173-pension-sport-land-litohor-penzion.html

Pension Sport Land - Litohoř (penzion)

[ ID: 2173 ]         


HODNOCENÍ
80%
hodnotitelů: 1

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Pension Sport Land - Litohoř (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Srdečně Vás zveme na pobyt v krásném prostředí Vysočiny, kde najdete nejčistší vzduch v České republice, krásnou přírodu, sportovní vyžití, koupání, výlety za památkami, houbaření a rybaření.
Nabízíme Vám možnost k uskutečnění Vaší dovolené nebo zajištění ubytování pro sportovní oddíly, tenisové kurzy, fotbalové a beachballové turnaje.

Ubytování až pro 64 osob je možné v penzionu a ve srubových chatkách.

 

SPORTLAND je idální pro školní výlety a sportovní organizace. Pravidelně se zde pořádají tenisové, fotbalové a volejbalové turnaje. Areál je hojně navštěvován sportovci amatéry, ale i tenisovými školami a sportovními kluby.
Nabízíme Vám možnost k uskutečnění Vaší dovolené, zajištění ubytování, uspořádání firemní či soukromé oslavy včetně možnosti zajištění živé hudby, pečení selete, uspořádání sportovních turnajů atd.


UBYTOVÁNÍ: je zajištěno v nových 3pokojových dřevěných chatkách pro 4 - 6 osob. Každá chatka má 2 ložnice, obývací a jídelní kout s lednicí, soc. zařízení (sprchový kout, umyvadlo, toaleta) a balkon. Parkování aut je zajištěno v areálu.

STRAVOVÁNÍ: Protože se v chatkách nesmí vařit a v místním baru je pouze občerstvení s možnotí snídaně na objednání, doporučujeme stravování objednat v Hotelu Stern v Moravských Budějovicích (2 km), tel. 568 420 132 nebo v Litohoři v pohostinství "U Nováků"

VYBAVENÍ: 8 nových antukových kurtů (možnost tréninku profesionálním trenérem), fotbalové hřiště, nohejbalové hřiště, 2 beachvolleyballová hřiště, možnost koupání a slunění, možnost cvičení Pilates s instruktorem, jízda na kolech


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze