Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/1960-atc-hradec-rokle-kemp.html

ATC Hradec - Rokle (kemp)

[ ID: 1960 ]         


HODNOCENÍ
92%
hodnotitelů: 1


cena od
75 Kč
do:165
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační  Znak / logoTuristický cíl ATC Hradec - Rokle (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Autocamp Hradec se nachází asi 6 km od historického královského města Kadaně směrem na Žatec nedaleko řeky Ohře a velkého sportovního rybníku. V tomto pěkném prostředí a rájem pro rybáře vyrostla chatová oblast mající již více jak 160 chat. Ve vzdálenosti 15 km od Atc se nachází město Klášterec nad Ohří s pěkným zámkem a parkem. Světoznámé lázně Karlovy Vary jsou vzdálené 40 km a dále doporučujeme návštěvu nádherného zámku Krásný Dvůr s rozsáhlým parkem.

Rekreační zařízení nabízí zejména ubytování pro karavany a stany s využitím elektrické přípojky a 18 čtyřlůžkových chatiček.

K vybavení campu patří sociální zařízení, sprchy, zahradní zastřešená restaurace s možností stravování - snídaně, obědy, večeře (pro školy při předem dohodnutém množství a druhu jídla je poskytována sleva), kiosek s občerstvením a potravinami, kde je možno denně nakoupit čerstvé pečivo.

Součástí areálu je přírodní koupaliště se skluzavkami, lanovkou do vody a skákadlem, sportovní hřiště (nohejbal, volejbal, tenis), stolní tenis a dětské atrakce (pískoviště, kolotoče, houpačky, prolejzačky se skluzavkou a dětský koutek pro nejmenší).

Možnost zapůjčení horských kol a nafukovacích člunů. Dále i rybářské lodě za 100kč/den (150kč/2dny), grilu s elektrickým pohonem a objednání předuzeného selete.

V sezóně každou sobotu hraje k tanci a poslechu country kapela (Severák, Průvan, Negace, Elegance aj.).


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze