Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/16860-chatova-osada-ostas-kemp.html

Chatová osada Ostaš (kemp)

[ ID: 16860 ]         

Turistický cíl Chatová osada Ostaš (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Chatová osada Ostaš (kemp)
Chatka ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Chatová osada Ostaš leží v Královehradeckém kraji v klidném prostředí Chráněné krajinné oblasti Broumovsko nedaleko Adršpašsko-teplických skal. Díky ideální poloze chatové osady jste během několika minut v  přírodní rezervaci Ostaš se  skalními pískovcovými labyrinty a s vyhlídkami na Krkonoše, Broumovské stěny a Javoří hory. Blízké okolí  nabízí množství turisticky a kulturně zajímavých míst, kvalitní cyklotrasy, koupaliště a horolezecké terény.

Vhodné pro dovolené či individuální rekreace pro rodiny s dětmi, víkendové pobyty, školní výlety, ozdravné pobyty, školy v přírodě, dětské tábory, školení.

V chatičkách vám nabízíme celoroční ubytování, které jsou vybaveny ledničkou a el. přímotopy.  Sociální zařízení je společné s teplou vodou po celý den.

Lůžkoviny a povlečení na postele jsou samozřejmostí. Součástí chatové osady je nekuřácká restaurace, kde je možné objednání snídaní, večeří, obědů nebo polopenzí.

V areálu najdete  občerstvení s českou kuchyní a točeným pivem, k posezení vám poslouží letní terasa, kemp pro stany, hřiště, ohniště,  dětskou skluzavku, houpačky, kolotoč, ruské kuželky.

Bezdrátové připojení k internetu je zdarma. Parkování vozidel je bezplatné. Pobyt domácích mazlíčků je povolen za příplatek.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze