Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/rps.cz/www_data/expedice/pamatka_cr.php:2) in /data/rps.cz/www_data/expedice/pamatka_cr.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/rps.cz/www_data/expedice/pamatka_cr.php:2) in /data/rps.cz/www_data/expedice/pamatka_cr.php on line 2
Lázeňské sanatorium Moravan - Teplice nad Bečvou (lázně)

Lázeňské sanatorium Moravan - Teplice nad Bečvou (lázně)


Seznam lokalit v okolí


lázně Lázeňské sanatorium Moravan - Teplice nad Bečvou (lázně) vzdálenost: 0 km

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, jsou však místem, kde pomůžeme hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.

Jsme lázně s bohatou historií, které v současnosti patří mezi špičková kardiorehabilitační centra. Poskytujeme časnou kardiorehabilitaci pacientům po kardiochirurgických operacích. Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je prvním zařízení tohoto druhu v celé České republice. Kromě kardiovaskulárních chorob léčíme také nemoci onkologické, nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (cukrovka), nemoci pohybového ústrojí či nemoci nervové.

Kromě léčebných procedur nabízíme pestrou škálu dalších relaxačních a wellnessových procedur, které stále rozšiřujeme. Naši klienti se k nám rádi vrací, oceňují přátelský personál, profesionální přístup a přívětivou atmosféru.

Procedury

Základním léčebným prostředkem jsou koupele v unikátním přírodním zdroji - minerální vodě s vysokým obsahem oxidu uhličitého a stálou teplotou 22,5°C, kterou doplňuje pestrá paleta procedur z oblasti masáží, zábalů, elektroléčby i rehabilitace. Široké veřejnosti je určena nabídka jednotlivých, volně prodejných lázeňských procedur. Zvolit můžete i některou z ojedinělých procedur jako je procedura ve Vacushape, celotělová chladová terapie v poláriu Arktika, masáž lávovými kameny nebo čokoládová masáž.

Wellness

  • Wellness není vhodné kombinovat v jeden den s pobytem v poláriu.
  • Návštěva wellness by měla následovat až po odpočinku organismu, minimálně 2 hod. po procedurách, aby se nerušil jejich příznivý léčebný i relaxační efekt.
  • Vhodný je příjem dostatečného množství nealkoholických nápojů.
  • Po návštěvě wellness je vhodné ještě odpočívat.

Důležité upozornění: V případě pochybností o zdravotním stavu, vhodnosti procedury, kontraindikacích apod., doporučujeme konzultaci s lékařem.


Kompletní informace o lokalitě > | Přidat fotografii | Ohodnotit


zdroj: www.KrasneCesko.cz