Restaurace Česká Koruna - Kolín (restaurace)


Seznam lokalit v okolí


restaurace, hostinec, kavárna Restaurace Česká Koruna - Kolín (restaurace) vzdálenost: 0 km

Firma vznikla v roce 1995 a od té doby se zabývá hostinskou a restaurační činností. Orientuje se na klasickou českou kuchyni, která se vyznačuje specificky českými prvky, jako jsou houskové a bramborové knedlíky, omáčky. Nechybí zde ani kolena, tatarský biftek a úpravy masa na všechny způsoby, včetně grilování.
K české kuchyni neodmyslitelně patří kvalitní české pivo, zastoupené ve značce Pilsner Urquell, se kterou spolupracujeme od začátku naší firmy. V roce 2004 jsme se dostali do klubu přátel Plzeňského Prazdroje, kde jsme byli na 51 místě ve výtoči piva Prazdroj12º v celé ČR. Kapacita restaurace 70 lidí včetně salonku, venkovní terasa po rekonstrukci nabídne posezení pro 100 našich návštěvníků. Na léto počítáme s pravidelnými akcemi , jako je grilování a pečení nejrůznějších dobrot.
Nově jsme pro kuřáky otevřeli BAR-CLUB KORUNA v 1.patře budovy s možností si zahrát POOL kulečník a šipky. Nabídka nápojů a jídel je srovnatelná s restaurací v přízemí. Hlavním cílem firmy je poskytovat kvalitní služby ke spokojenosti našich zákazníků, kteří se k nám vracejí.
V oblasti tvorby cen, se snažíme udržet ceny na úrovni, která odpovídá kvalitě služeb


Kompletní informace o lokalitě > | Přidat fotografii | Ohodnotit


zdroj: www.KrasneCesko.cz