Hotel Alessandria - Hradec Králové (hotel, restaurace)


Seznam lokalit v okolí


hotel, hostel Hotel Alessandria - Hradec Králové (hotel, restaurace) vzdálenost: 0 km

Hotel Alessandria se nachází v centru města - na Slezském Předměstí  Hradce Králové. Automobilem - z Gočárova okruhu odbočíte směrem na Slezské předměstí na Pospíšilovu třídu, dále pak na Třídu SNP, kde se hotel nachází. Ve vzdálenosti do 50 m od hotelu se vyskytují 3 autobusové zastávky.

Hotel Alessandria Vám nabízí 60 zcela nových pokojů !!!

Hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Zajišťuje vysokou úroveň všech služeb za výhodné ceny. K ubytování najdete jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Kapacita hotelu je cca 230 lůžek.

Hotel Alessandria má dlouholeté zkušenosti nejen ve službách ubytovacích a stravovacích (jako jeden ze závodů bývalých Interhotelů Krkonoše), ale také v oblasti cestovních kanceláří a služeb souvisejících. V prosinci 2004 byla provedena celková rekonstrukce kuchyně, restaurace a sociálního zařízení tak, aby odpovídala požadavkům ctěných hostů a normám EU.

Stravování:

Jsme připraveni Vám poskytnout vyčerpávající služby, jak při delších pobytech, tak u příležitosti například rychlého a klidného oběda. Vedle pestrého jídelního lístku máme pro Vás připraveno i MENU dne.

Jsme tu pro Vás od roku 1967.


Kompletní informace o lokalitě > | Přidat fotografii | Ohodnotit

zdroj: www.KrasneCesko.cz