Vyhledávání lokalit (cílů)
Moravskoslezský kraj » okres Bruntál » chata, chalupa » Chata Zátiší - Karlov pod Pradědem (chata)

www.krasnecesko.cz/lokality/9166-chata-zatisi-karlov-pod-pradedem-chata.html

Chata Zátiší - Karlov pod Pradědem (chata)

[ ID: 9166 ]         


HODNOCENÍ
70%
hodnotitelů: 4

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
zelená značka žlutá cyklotrasa
6077 ,


  Znak / logoTuristický cíl Chata Zátiší - Karlov pod Pradědem (chata)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Chata Zátiší - Karlov pod Pradědem (chata)
Chata Zátiší v zimě ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Nabídka ubytování v horské chatě. Kapacita: 55lůžek (5x 2lůžkové, 4x 3lůžkové, 7x 4lůžkové, 1x 5lůžkový pokoj)

Turistická chata ve známém lyžařském středisku v Karlově pod Pradědem, je umístěna v bezprostřední blízkosti kopce Klobouk v nadmořské výšce 750m se dvěma lyžařskými sjezdovkami o délce cca 800m. Klimatické lázně v Karlově Studánce s léčivými prameny 15km, Vrbno pod Pradědem se známými sklárnami 20km. Zimní aktivity: Vlek je přímo u chaty v délce cca 800m určenými zejména pro náročnější lyžaře. V Karlově je celkem 16 sjezdovek různé náročnosti. 30m od chaty je točna autobusů kyvadlové dopravy na Ovčárnu a Petrovy kameny kde jsou další sjezdovky a běžecké tratě. Letní aktivity: Přírodní rezervace Praděd 1490m n. m., horské chaty Ovčárna, Barborka, Švýcárna. Z lázní Karlova Studánka je turistická stezka údolím Bílé Opavy na Praděd a Velké kotliny. Od chaty je přímá turistická stezka na Petrovy kameny a Praděd asi 10km. Různé cyklostezky a půjčovny kol přímo na chatě. Lázně Velké Losiny s termálním koupalištěm, zámkem a papírnou. U chaty je ohniště s posezením, prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, volejbalovým hřištěm, stolním tenisem a kulečníkem. Autobusové spojení: Přímé spojení je Přerov - Jeseník přes Olomouc, Šternberk, Rýmařov, Malá Morávka do Jeseníku. Bruntál - Karlova Studánka přes Malou Morávku. Rýmařov - Karlov. V zimě jezdí z Malé Morávky kyvadlová doprava do Karlova. Po dohodě je možno zajet pro klienta k autobusu nebo vlaku do malé Morávky. Vlakové spojení: Vlak jezdí z Bruntálu v zimní a letní sezónu do Malé Morávky.

Pokoje jsou standartně vybaveny: lůžka (v některých pokojích jsou patrové postele), skříň, židle, umyvadlo s tekoucí studenou a teplou vodou. Společenská místnost je vybavena televizí, krbem a stolními hrami. K dispozici posilovna, stolní tenis, dětský koutek. V jídelně je bar, stoly, židle, lednice s nápoji a mraženými pochutinami. Lyžárnu je možno v letních měsících využít jako kolárnu. Nabízíme také příjemné venkovní posezení u stylových stolů. Stravování: jednotný jídelní lístek s obsluhou Parkování: zdarma u chaty Restaurace je otevřena dle potřeby, normálně do 22 hodin. V zimě je dojezd bez problémů.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze