Vyhledávání lokalit (cílů)
Vysočina » okres Třebíč » hotel, hostel » Sport V Hotel - Hrotovice (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/45111-sport-v-hotel-hrotovice-hotel.html

Sport V Hotel - Hrotovice (hotel)

[ ID: 45111 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
zelená cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Sport V Hotel - Hrotovice (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Sport V Hotel - Hrotovice (hotel)
Sport V Hotel (E.Koutná)

Vložení nových fotografií přidat fotografie

Hotel nabízí moderně zařízené pokoje deluxe nebo classic s celkovou kapacitou 253 lůžek. Ubytovat se můžete například v pokojích s balkony s výhledem na městský zámeček nebo v jednotlivých apartmánech. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a vstup do hotelového bazénu.

Uspořádejte kongres nebo školení v jednom z 10 nabízených sálu a salonků s různou kapacitou. Školící místnosti se nacházejí v samostatné části hotelu nebo jsou součástí hotelové restaurace.

Hotel disponuje širokou škálou sportovních a volnočasových aktivit přímo v areálu hotelu. Moderní tenisová hala nabízí kromě kurtů, vyžití pomocí lanové dráhy nebo lezecké stěny. Vyzkoušet můžete laserovou střelnici, bowling, nebo si odpočiňte v bazénu, sauně či v whirlpoolu. Můžete se také připojit k jedné z pravidelných skupinových sportovních aktivit jako jsou například aquaaerobik, spinning, joga...

V bezprostředním okolí hotelu se nachází mnoho zajímavostí, které stojí za Vaši návštěvu. Zde nabízíme výběr některých z nich, další Vám rádi poradíme na recepci hotelu. Výlety do okolí lze zkombinovat se sportovními aktivitami. Velkou výhodou našeho hotelu je možnost provozovat veškeré nabízené sportovní aktivity v jeho areálu bez nutnosti cestovat do jiných zařízení. Sportovní hala, která disponuje dvěma tenisovými kurty, lezeckou stěnou a lanovou dráhou je mimo jiné vhodná pro uspořádání řady teambuildingových aktivit. Při vhodném počasí je možné v nedalekém okolí zajistit outdoorové aktivity v podobě týmových her, adrealinu... Nabízíme kompletní zajištění na míru Vašich požadavků.

Hotelová restaurace disponuje kapacitou 220 míst, tanečním parketem, dataprojektorem a zvukovou aparaturou. Je vhodným místem pro pořádání společenských i firemních akcí a tanečních zábav. Restaurace nabízí také krásný výhled na vodopád a jezírko wellness centra. Pro naše nejmenší je připraven dětský koutek s domečkem a skluzavkou.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze