Vyhledávání lokalit (cílů)
Liberecký kraj » okres Semily » chata, chalupa » Rekreační chalupa Sněženka - Benecko (chalupa)

www.krasnecesko.cz/lokality/41487-rekreacni-chalupa-snezenka-benecko-chalupa.html

Rekreační chalupa Sněženka - Benecko (chalupa)

[ ID: 41487 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Rekreační chalupa Sněženka - Benecko (chalupa)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Sněženka je stylově zařízená rekreační chalupa, která se nachází v klidném rekreačním středisku Benecko v centru Krkonoš. Romantická poloroubená chaloupka vypadá jako z pohádky a také příroda v okolí je součástí pohádkově krásného koutu Krkonošského národního parku. Roubená chalupa se nachází na okraji obce pod lesem. K dispozici jsou čtyři ložnice, dvě obytné místnosti s dobře vybavenou kuchyní, sauna, dvě koupelny a tři sociální zařízení. Nábytek je převážně z masivního dubu. Vytápění je centrální plynovým kotlem.

Nejbližší lyžařské vleky a nová sedačková lanovka se nacházejí na svazích ve vzdálenosti do 100m. Přímo z okna chalupy je vidět část sjezdovek. V blízkosti je i volejbalové hřiště. Podél cesty teče horská bystřina, jež pramení v nedaleké studánce na svahu. Stráň za chalupou pod lesem je na jaře pokrytá kobercem bledulek, sněženek a dalších vzácných horských rostlin.

K chalupě patří pěkný a velký pozemek s jihozápadní orientací, což v jasných dnech zajišťuje dostatek slunce. Z toho důvodu ložnice orientované na jihozápad jsou opatřeny balkónovými dveřmi, které umožňují přístup na prosluněnou terasu, zahradu a venkovní posezení s krbem. Vyšší nadmořská výška a bezprostřední blízkost lesa zajišťuje čistý horský vzduch po celý rok. K chalupě patří samostatný objekt garáže, zastřešeného stání a dalšího technického zázemí (lyžárna / kolárna, dílna). K dispozici je stolní tenis. Půjčovna horských kol je do 50m.

Chalupa je vhodná pro rekreaci početnější rodiny nebo pro společná setkání i několika rodin, přátel a známých (do 20 osob). Oddělené ložnice poskytují dostatečné soukromí a dvě velké obytné místnosti umožní společné setkání a zábavu. Chalupa je velice vhodná pro školení, jazykové a jiné pobytové kurzy menších firem nebo managament firem, kdy lze spojit užitečné činnosti s příjemným horským prostředím a relaxaci. Chalupa je s oblibou využívána také pro různé oslavy výročí, promoce a pod. .


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze