Vyhledávání lokalit (cílů)
Liberecký kraj » okres Česká Lípa » zajímavost » Black Rock Ranch - Kamenický Šenov (jezdectví)

www.krasnecesko.cz/lokality/40550-black-rock-ranch-kamenicky-Senov-jezdectvi.html

Black Rock Ranch - Kamenický Šenov (jezdectví)

[ ID: 40550 ]         HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


Turistický cíl Black Rock Ranch - Kamenický Šenov (jezdectví)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Ranč Black Rock se nachází v obci Prácheň u Kamenického Šenova. Celé okolí lemují čedičové útvary, přičemž nejznámější z nich je Panská skála, která se nachází přímo uprostřed obce Prácheň. Ranč byl založen v roce 1995 zakoupením prvního koně,tehdy ročního hřebečka, křížence hucula, jménem Bobeš, který je na našem ranči stále. Postupem let k němu přibývali další koně převážně ČT, A1/1 a později i PH a QH, kteří u nás našli domov.

Provádíme výcvik mladých koní, kteří zde mají zázemí pro tréning i oddechový čas. Dále si u nás můžete ustájit koně jak jezdecké, tak klisny určené k chovu, nebo hříbata, která na prostorných pastvinách vyrostou pro vaši radost.

 

Jezdecký klub byl založen roku 2005 a od té doby je zaměřen výhradně na výuku mladých jezdců. Děti se učí pracovat s koňmi od úplného začátku, což je péče o koně, ale i stáj a postroje až po ježdění, které zakončují klasickou licencí. Klub se učastní mnoha akcí, jak parkurových a drezurních hobby závodů, distačních a hubertových jízd, tak i westernových soutěží, kde mohou děti ukázat a hlavně uplatnit své znalosti.

V našem JK jsme otevřeli i kroužek pro nejmenší jezdce, který navštěvují děti od 2 let. Děti zde získávají první zkušenosti s koňmi od hlazení až po jejich odvážné výkony na hřbetu koně.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze