Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihomoravský kraj » okres Blansko » camp, rekreační areál, tábořiš » Rekreační zařízení - Suchý (camp)

www.krasnecesko.cz/lokality/40452-rekreacni-zarizeni-suchy-camp.html

Rekreační zařízení - Suchý (camp)

[ ID: 40452 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
zelená cyklotrasa
5227 ,


  Znak / logoTuristický cíl Rekreační zařízení - Suchý (camp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Rekreační zařízení - Suchý (camp)
Areál rekreačního zařízení (jiva)

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Rekreační středisko Suchý je známé především jako středisko, jehož doménou je rybník o rozloze cca 6 ha. Díky této skutečnosti a možnostem ubytování v rekreačních zařízeních, patří Suchý k hojně navštěvovaným a vyhledávaným rekreačním střediskům. V rekreační oblasti se nachází přes 300 soukromých chat a 2 penziony, z nichž většina je využívána celoročně. Obec provozuje vlastní stanové tábořiště u pláže rybníka a chatovou osadu. Překrásné okolí přímo láká ke sportovním aktivitám. Kromě různých druhů turistiky mohou návštěvníci také využít tobogán a v zimním období zimní stadion.

V letním období je pro rekreanty zajištěna dobře fungující síť občerstvovacích zařízení v podobě stánků i restaurací s celoročním provozem. Vedle koupání a rybaření je možné pro pohybově zdatné využít několik turistických a cykloturistických tras. V okolních lesích si přijdou na své i milovníci hub. Turistické trasy Vás zavedou např. do jeskynního komplexu Moravský kras (vzdáleného cca 12 km), nebo stejně vzdáleného města Boskovice, kde je možnost návštívit například westernového městečko, boskovický hrad a zámek, nebo unikátní židovské město a židovský hřbitov.

Kemp Suchý leží v těsné blízkosti rybníka a nabízí možnost ubytování ve vlastních stanech a karavanech. V prostoru kempu je k dispozici nová recepce a informační centrum, sociální zařízení včetně sprch (postaveno v roce 2009), tobogán, tenisové hřiště atd. Auta mohou parkovat přímo u stanu/karavanu.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze