Vyhledávání lokalit (cílů)
Moravskoslezský kraj » okres Bruntál » ubytování v soukromí » Ubytování Polákovi - Mezina (ubytování v soukromí)

www.krasnecesko.cz/lokality/40128-ubytovani-polakovi-mezina-ubytovani-v-soukromi.html

Ubytování Polákovi - Mezina (ubytování v soukromí)

[ ID: 40128 ]          další pojmenování: Ubytování v soukromí Slezská Harta


HODNOCENÍ
98%
hodnotitelů: 2

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka zelená žlutá cyklotrasa
6161 ,


  Znak / logoTuristický cíl Ubytování Polákovi - Mezina (ubytování v soukromí)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
10 8 3


Rekreační ubytování v soukromí v samostatném domě s rozlehlou zahradou, venkovním posezením a dětským hřištěm. Kapacita ubytování je 8 lůžek a 2 přistýlky ve třech pokojích a pokrovním studiem. Ubytovácí objekt se nachází v male klidné vesničce Mezina, kde naleznete 50 m od objektu nově vybudované dětské a multifunkční hřiště.

Pohodlí ubytování Vám jistě zpříjemní večerní posezení u krbu se sklenkou vína nebo romantickou večeří připravenou z Vámi čerstvě ulovené ryby v přehradní nádrži Slezská Harta. Můžete také zhlédnout zajímavý film a nebo si třeba s dětmi zahrát nějakou stolní hru. Příjemně zakončit den můžete pěnovou koupelí v rohové vaně s výhledem na hvězdy a dopřát si tak příjemnou relaxaci, kterou může umocnit třeba masáž od Vašeho partnera. Příjemný odpočinek Vám dopřejí dřevem obložené pokoje s pohodlnými postelemi.

Chutnou snídani či oběd dle Vašich receptů si můžete připravit v plně vybavené kuchyni, která bezpochyby nesmí u ubytování v soukromí chybět.

Vaše auto ponecháte na soukromém parkovišti ležící na velké zahradě, kde je připraven altánek s grilem pro přípravu nějaké pochoutky, popřípadě posezení u táboráku a nebo jen k odpočinku. Nejen Vy, ale hlavně Vaše děti si zde najdou zalíbení třeba k vystavění nějakého hradu z písku, pohoupání a nebo osvěžení se v bazénu.

Pokud máte rádi cykloturistiku, můžete si své kola uschovat v garáži a kdykoliv s nimi vyjet a podívat se po krásách okolí Slezské Harty nebo si zajet třeba na nedaleký nejvyšší vrchol Jeseníků Praděd.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze