Vyhledávání lokalit (cílů)
Pardubický kraj » okres Ústí nad Orlicí » pension » Penzion Holland - Nové Hrady (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/36874-penzion-holland-nove-hrady-penzion.html

Penzion Holland - Nové Hrady (penzion)

[ ID: 36874 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
350 Kč
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační
kompletní ceník


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
žlutá značka žlutá cyklotrasa
4181 ,


  Znak / logoTuristický cíl Penzion Holland - Nové Hrady (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Penzion Holland byl v roce 1995 zrekonstruován, a od téhož roku nabízíme rekreační služby pro turisty z České Republiky a ze zahraničí. Penzion Holland leží ve velmi zajímavém turistickém a historickém kraji. Nedaleko odtud se nachází město Litomyšl, Vysoké Mýto, Polička... jež se vyznačují především svojí historickou minulostí. Stojí také za zmínku nedaleké Toulovcovy maštale a Pivnická rokle - což jsou pískovcové útvary, bohaté na turistické stezky. Dále také na překrásné údolí Novohradky, která ve svém okolí vytvořila nádherné rokle. To vše lze také spatřit s pohledu jízdního kola, jelikož zde byla nedávno vybudovaná značená cyklostezka.

Volnou chvíli můžete strávit v naší restauraci nebo posedět v salónku. Během letní sezóny můžete posedět v našich letních zahradách, s výhledem na nově zrekonstruovaný rokokový zámek Nové Hrady.

Sportovní a rekreační vyžití nabízíme přímo v našem penzionu možnost sauny pro příjemnou relaxaci. Tenisové kurty se nacházejí asi 500m od našeho penzionu jejich pronájem je nutno si domluvit předem.

Apartmány v našem penzionu jsou zařízeny dobovým ale velmi pohodlným nábytkem, poloha našeho penzionu přímo na proti nově zrekonstruovaného rokokového zámku Nové Hrady umožní z některých překrásný výhled na samotný zámek i jeho park. V naši nabídce samozřejmě nechybí nabídka apartmánu s bezbariérovým přístupem.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze