Vyhledávání lokalit (cílů)
Liberecký kraj » okres Liberec » lázně » Lázně Libverda (lázně)

www.krasnecesko.cz/lokality/36305-lazne-libverda-lazne.html

Lázně Libverda (lázně)

[ ID: 36305 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
490 Kč
cena za 1 dospělou osobu
uvedené ceny jsou orientační
kompletní ceník


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
červená značka žlutá cyklotrasa
3006 , 3063 ,


Turistický cíl Lázně Libverda (lázně)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Lázně Libverda (lázně)
Lázeňská kolonáda ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
461 461 223 15


LÁZNĚ LIBVERDA jsou tradičním lázeňským komplexem, nacházejícím se v samotném srdci Jizerských hor. Svým léčebným programem se zaměřují na klienty s onemocněním pohybového ústrojí a dále na klienty s onemocněním srdce a krevního oběhu. Pro lázeňské hosty je také připravena nabídka  celé řady lákavých wellness pobytů, sportovně relaxačních pobytů nebo víkendových pobytů.

Ubytování v lázeňském komplexu je rozděleno do několika kategorií (SUPERIOR, STANDARD, KLASIK PLUS), od nichž se odvíjí i cena. Většina ubytovacích kapacit prošla rozsáhlou rekonstrukcí a klientům jsou k dispozici moderně vybavené pokoje. Pokud byste chtěli přijet se svým domácím mazlíčkem, můžeme vám zajistit pouze ubytování v penzionu Haná.

K celkové regeneraci a odpočinku těla se vybízí návštěva wellness centra Jizera - se svou pestrou nabídkou lákavých procedur potěší bezpochyby každého z Vás - např. zábaly v banánových listech, speciální tělové rituály, regenerační ošetření pleti nebo nově – masáž horkými mušlemi.

Díky své poloze a příjemnému klimatu jsou lázně místem vhodným i k realizaci odpočinkové turistiky, případně výletů do hor, prostřednictvím mnoha turistických stezek, které Vás provedou malebným prostředím Jizerských hor, přivedou Vás k historickým památkám a dalším zajímavostem zdejšího kraje. Díky návaznosti stezek do zahraničí máte také otevřenou cestu i do Polska a Německa.  Samostatnou kapitolou je „Singltrek pod Smrkem“ – síť téměř 70 km stezek pro cyklistické nadšence – jak pro začátečníky, tak také pro zkušené bajkery. V zimním období můžete vyzkoušet upravené běžkařské tratě.
 
Ke zpestření svého pobytu můžete využít také následujících služeb: tenis, kulečník, stolní tenis, kuželky, minigolf, petangue, whirlpool, saunu, bazén.

Pro své klienty celoročně připravujeme pestrou nabídku akčních pobytů a zajímavých slev - vyberte si a přijeďte se přesvědčit sami…

Na Vaši návštěvu se těší tým pracovníků LÁZNÍ LIBVERDA, a.s.


strana 1


Bereme následující poukazy:

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze