Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihomoravský kraj » okres Blansko » hotel, hostel » Hotel Závrší - Olešnice (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/30904-hotel-zavrsi-olesnice-hotel-restaurace.html

Hotel Závrší - Olešnice (hotel, restaurace)

[ ID: 30904 ]         


HODNOCENÍ
40%
hodnotitelů: 1

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa
5086 , 5088 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Závrší - Olešnice (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel Závrší - Olešnice (hotel, restaurace)
pohled z náměstí (kamarád)

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Hotel a restaurace Závrší je střediskem občerstvení, stravování, ubytování a zábavy mikroregionu Olešnicko.  Kapacita hotelu je 46 lůžek včetně apartmanu. Je zde 6 dvoulůžkových pokojů a 10 třílůžkových pokojů (možnost přistýlky 3+1). Na každém pokoji sprcha, WC a TV.

Ubytování se snídaní a možností dalšího stravování. Parkoviště pro hotelové hosty ve dvoře, bowling bar (2 dráhy, 45 míst). Možnost rezervace celého objektu pro firemní akce.

V restauraci je dětský koutek a nekuřácká jídelna. Vaří se jídla české kuchyně, minutky, jídla na grilu, denní menu, víkendové menu. Po dohodě Vám splní Vaše individuální přání např. pro hromadné akce. Oslavy - svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní prezentace, firemní oslavy, školení apod.

Pivnice má v nabídce kompletní sortiment pivovaru Černá Hora. Pro Vaši zábavu kulečník, fotbálek, šipky. Kapacita pivnice je 56 míst, nekuřácká jídelna 30 míst, salonek 40-50 míst (dle uspořádání stolů), Bowling Bar 45 míst

Děti i dospělé v letní sezóně přivítá muzeum strašidel a postav pověstí městečka Olešnice ve sklepeních u radnice. Po domluvě možnost dopravy mikrobusem pro 9 osob nebo autobusem. V místě konferenční sál s digitálním kinem. V rybnících v okolí je možnost rybolovu, okolní lesy lákají houbaře.

Ski-areál - Areál modernizovaný v roce 2006. Sjezdovka upravovaná rolbou, běžkařské trasy strojově upravované, technické zázemí, občerstvení, kapacitní vleky, čipová odbavovací zařízení, večerní osvětlení a parkoviště u areálu.

Cykloturistika - pro podporu turistického ruchu byly v městečku vybudovány a turistům slouží cyklotrasy s dvěma vyhlídkovými věžemi. V letním období je k dispozici letní koupaliště s bazénem plněném pitnou vodou s čistírnou a službami občerstvení


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze