Vyhledávání lokalit (cílů)
Zlínský kraj » okres Vsetín » ubytovna » Ubytovna U Mlékárny - Valašské Meziříčí (Ubytovna)

www.krasnecesko.cz/lokality/29867-ubytovna-u-mlekarny-valasske-mezirici-ubytovna.html

Ubytovna U Mlékárny - Valašské Meziříčí (Ubytovna)

[ ID: 29867 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
170 Kč
do:250
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Ubytovna U Mlékárny - Valašské Meziříčí (Ubytovna)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Ubytovna U Mlékárny - Valašské Meziříčí (Ubytovna)
Budova ubytovny ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie

Poloha a dosažitelnost

Objekt Ubytovny U MLÉKÁRNY je situován v odpočinkové zóně u zámeckého parku jako součást podniku Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. na ulici Zámecká, 10 min chůze od centra města. Orientačním bodem je nadjezd nad železnicí po silnici č.35. Z nadjezdu je vidět v západním směru celý areál mlékárenského podniku. Vybavení a služby V Ubytovně U MLÉKÁRNY je společná kuchyňka vybavena pro vaření a servírování jídel. Moderní sociální zařízení v dostatečném množství uspokojí požadavky hostů na spokojený pobyt. Potřeba praní je vyřešena automatickou pračkou.

Předností Ubytovny U MLÉKÁRNY je příjemné prostředí s orientací na čistotu a pořádek. Objekt ubytovny je vybaven samostatným vchodem, od něhož mají ubytovaní hosté klíče. Bezpečnost hostů a objektu je zajištěna kamerovým systémem a pracovníky bezpečnostní agentury v areálu podniku Mlékárna. Prostorné pokoje jsou vybaveny novým světlým nábytkem, kulatými stoly se židlemi, umyvadly, lednicemi a TV LCD. Příjemné prostředí dokreslují půlkulatá okna. Ubytovaným hostům jsou v ceně ubytování podávány smetanové jogurty z výrobní produkce Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.

Rekreace a služby v okolí

Město Valašské Meziříčí s 27 tis. obyvatel je velmi slušně vybaveno sportovními i kulturními podniky a zařízeními. Rozsáhlé tenisové kurty, krytý bazén i přírodní modernizované venkovní koupaliště se skluzavkou s možnostmi sportovního vyžití.

Sportovní centrum Kasárna Valašské Meziříčí, Žerotínova 1370, tel. 571 620 844 nabízí squash, bowling, badminton, minigolf (vnitřní), spinning, aerobic, solárium, ping pong, kulečník a fotbálek. Zimní stadion poskytuje pro veřejnost bruslení (www.mestovalmez.cz). Ve městě a v okolí je možno provozovat cyklistiku z Valašského Meziříčí až po Velké Karlovice. Cyklostezkou jsou propojena města Valašské Meziříčí, Vsetín, Karolinka a obce Bystřička, Nový Hrozenkov, Halenkov, Huslenky, Zděchov, Hovězí, Janová, Ústí u Vsetína atd.

 


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze