Vyhledávání lokalit (cílů)
Moravskoslezský kraj » okres Ostrava-město » lázně » Jodová sanatoria - Klimkovice (lázně)

www.krasnecesko.cz/lokality/29729-jodova-sanatoria-klimkovice-lazne.html

Jodová sanatoria - Klimkovice (lázně)

[ ID: 29729 ]         

Turistický cíl Jodová sanatoria - Klimkovice (lázně)


HODNOCENÍ
77%
hodnotitelů: 3
Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze Jodová sanatoria - Klimkovice (lázně)
   autor: Jitka Špačková 16:38 26.09.2018

   Moje zkušenost s lázněmi Klimkovice jsou velice dobré. Navštívila jsem je teď v září 2018. Musím říct, že jsem se nesetkala s ničím negativním. Všichni zaměstnanci (ať je to recepce, jídelna, procedury nebo úklid) byli moc milí, příjemní a ochotní. Strávila jsem tady příjemné tři týdny léčby, která mně i pomohla. Navíc jsem měla štěstí v tom, že se tam sešlo spousta milých lidí-pacientů a navíc nám i vyšlo počasí, takže jsme mohli trávit volné chvíle společně venku, ať už na procházkách po okolí nebo při posezení u kávy. Děkuji všem!!! (0)


   autor: Natálie Orságová 11:50 04.03.2017

   Chtěla bych se o svou vzkušnost z Klimkovicema podělit z ostatníma.Je mi 15 let a poprvé jsem byla v lazních sama konkrétně na děckém oddělení v Klimkovích a celekm dost mě dostalo chování nekterých sester na oddělení.Nestězovala jsem si samozdřejmně jen ja,ale i další holky co byli se mnou na oddělení (12-18 let).Sestříčky na procedůrach jsou hodné ale na oddělení se k nám chovali jak kdyby jsme tam přijeli na převýchovu.Měli jsme i podzření na užívání alkoholu po nocích jedné ze sestřiček,slovo sestra berou jako nadávku,7letý kluk chodil po chodbě,že se nudí a sestra za ním přišla ať jsi jde hrát do herny jenže to nechtěl a tak zareagovala přehnaným způsobem a zakřičela na nej ať jse jde teda osprchovat a spát (bylo 6h.a děti myslím že do 12 měli večerku v 9).Přísný zákaz holení(samozdřejmně jsme to porušovaly),co se týče informací ty si sestry vůbec nepředávají,bylo nám řečeno že o naší hodinové vycházce co mají děti 15a víc let...tak přednášky co jsou v tomhle čase jsou peý povinné ale při konzultaci z lékařem to není pravda,jedna holčína v jídelně přestala dýchat tak se k ní děti seběhly a volali na sestřičky ,ty přišli až po 2.zavolání a to pomalým krokem jak kdyby se nic nedělo,budíček-zařvou a rožnou světlo_tohle by se asi nikomu nelíbilo,vyhrožování sester chlapci jiné barvy,malá 9letá holčička volala kazdý večer mamince a plakala sestry přišli při hovoru ji vytrhly mobil z ruky a zařvali do telefonu ať ji nevolají že ji zabavují mobil,uklízečka je nadávka musí se řikat paní pokojská,prohledávání vecí bez povolení,v 5.00 kdy je střídání směn si sestřičky na chodbě vyprávějí a smějí se nahlas takže nás to vžycky vzbudilo,každý pátek se kontrolují hlavy a sestry jen prohrábnou a pořádně nezkontrolujou,ve večeních honinách není možnost nalít si čaj a v po 10.hodině už se nesmí na zachod.ORANŽOVÁ DEKA -ráno před snídaní musí být ustána přes postel a nesmí se sundat do 19:00kdy sestry neřeknou ,,rozestlat´´.V jídelně taky žádná slava.Maminky z dětma mají jiné jidla jako my a na dospělém oddělení mnohem lepší. ROhlíky UPLNĚ tvrdé,v kuchyni nemají síťky na hlavach a nedodržují jídla které si objednáte.Nejsem nějáká princezna,ale tohle mě opravdu dostalo jak se tak můžou vůbec chovat,tohle by si na oddělení matka dítě určitě nedovolili. (0)


   autor: Manželé Šlachtovi 15:09 07.01.2017

   Silvestrovský pobyt v sanatoriích spojený s léčebnými procedurami 2016 Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za skvělou organizaci pobytu u vás, z kterého jsme se před pár dny vrátili domů. Byli jsme překvapeni vlídnou atmosférou, která vládne v celém areálu. Procedury a všechny akce spojené s utužením našeho zdraví - bez konkurence. Ubytování, jaké jsme ještě nikdy neviděli, pohodlí, soukromí, hygiena, výborné matrace na postelích, krásné prostředí, dostatek místa, hygienické zázemí prostě skvělé. Stravování a jeho organizace, složení stravy, zdravé potraviny, ovoce, zelenina naprosto vynikající. Kulturní programy, prostředí kolonády, zeleň v celém areálu, světlo, teplo, pohoda, vzorná obsluha ve všech zařízeních, jak v kavárně na kolonádě, tak v Zahradě, opravdu prostředí pro znovunabytí sil. Všechen personál, počínaje přijímací kanceláří, recepcí, obsluhou, pokojskými, rehabilitačními pracovníky, lázeňskými by mohl být příkladem pro ostatní zařízení podobného typu u nás v republice. Vaše lázně doporučíme všem našim přátelům a známým, jelikož jsou vynikající. Ještě jednou velký dík a hodně spokojených klientů pro rok 2017 a roky další. Manželé Šlachtovi (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.  • (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze