Vyhledávání lokalit (cílů)
Liberecký kraj » okres Liberec » hotel, hostel » Hotel Zámecká konírna - Vratislavice nad Nisou (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/25474-hotel-zamecka-konirna-vratislavice-nad-nisou-hotel.html

Hotel Zámecká konírna - Vratislavice nad Nisou (hotel)

[ ID: 25474 ]         

Turistický cíl Hotel Zámecká konírna - Vratislavice nad Nisou (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Privátní osobitý a ve svém pojetí jedinečný hotel Zámeckou konírnu s novým salonkem Vlasty Buriana najdete v Liberci Vratislavicích, při hlavní komunikaci směrem na Jablonec n/Nisou. Návštěvníci ocení přímé tramvajové spojení s centrem Liberce i Jablonce. Stylová hotelová restaurace s profesionální obsluhou patří k těm nejlepším v regionu a je vyhlášená výtečnou kuchyní o čemž svědčí i regionální certifikát Libereckého kraje SILVER QUALITY. Doslova kultovními jídly se stávající tři speciality Zámecké konírny: MASOVÁ SMĚS BARONA PRÁŠILA PODÁVANÁ NA JELENÍM PAROŽÍ, ZÁMECKÉ MEDAILONKY PROLOŽENÉ UZENÝM LOSOSEM PODÁVANÉ NA ZELENÝCH FAZOLKÁCH a ŠPÍZ IGNACE GINZKEYE, , jenž jsou tajemstvím místního šéfkuchaře, který vedl restauraci v SAN FRANCISCO.
Dalším kulinářským zážitkem jsou nabízené drůbeží a rybí speciality, připravované vždy z čerstvých surovin regionálních dodavatelů. Jejich příprava je tajemstvím pana šéfkuchaře. Osobitou a příjemnou atmosféru restaurace, bezchybnou obsluhu a nabídku vynikajících jídel dokonale dokreslují naše jedinečná a lahodná moravská vína z Lechovic, piva STELLA, VELVET a STAROPRAMEN 11%.

Hotel Zámecká konírna se nachází v Liberci, v klidné části Vratislavice nad Nisou.Hotel nabízí ubytování v 6 pokojích s 15 lůžky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze