Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/2519-chatova-osada-helios-autokemp.html

Chatová osada Helios (autokemp)

[ ID: 2519 ]         

Turistický cíl Chatová osada Helios (autokemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Nabídka ubytování ve čtyřlůžkových chatičkách se samostatným WC, sprchovým koutem a minikuchyňkou. Parkování u chatek zdarma.
Chatová osada leží v blízkosti Lipenské nádrže, která je svou vodní plochou největším jezerem Čech. Nabízí příjemně strávenou rekreaci v krásné šumavské přírodě s velkými možnostmi vodních sportů, koupání a rybolovu. V bezprostřední blízkosti chatové osady (do 1 km) lze najít letní bobovou dráhu, kryté bazény, nové cyklostezky, sportovní centrum, yacht club, novou lanovku na Kramolín, dětskou louku. V širším okolí lze zajistit jízdu na koních, jízdu po Vltavě na kanoi, raftech, Milovníkům historie lze doporučit výlety do Českého Krumlova, Vyššího Brodu, Rožmberku, pralesa Boubín, ke Schwarzenberskému kanálu a další zajímavosti.
Ubytování: 4-lůžkové bungalovy: 2-lůžková ložnice, obývací místnost (2 lůžka, 4 židle, stůl) s lodžií, kuchyňský kout s dvouvařičem, nádobím a malou chladničkou, předsíň s odkládacím prostorem, hygienické zařízení.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze