Vyhledávání lokalit (cílů)
Královéhradecký kraj » okres Náchod » lázně » Lázně Velichovky (lázně)

www.krasnecesko.cz/lokality/24919-lazne-velichovky-lazne.html

Lázně Velichovky (lázně)

[ ID: 24919 ]         

Turistický cíl Lázně Velichovky (lázně)


HODNOCENÍ
73%
hodnotitelů: 3
Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze Lázně Velichovky (lázně)
   autor: (Dana) 19:09 28.08.2018

   Nedoporučuji. Lázně profitují ze svého jména v minulosti. Prostředí a léčba jsou dobré. Ubytování a hlavně stravování je na velmi nízké úrovni. Lázně jsou vhodné pro hodně nenáročnou klientelu. Pobyt 3 týdny v srpnu 2018. (0)


   autor: mhor47@seznam .cz 01:10 29.09.2017

   Vloni jsem absolvovala léčbu ve vašich lázních-léčba vynikající,stravování jedním slovem hrozné.Protože hlavní je však léčba,znovu jsem využila vaše lázně a musím pochválit úplně vše.Jídlo výborné,pestrý výběr a množství jídla i úprava jídla na talíři,prostě hodnotím na 1 .Také Dům pod kaštany je krásný,personál milý,prostředí lázní opět krásně upravené.Všemu personálu vyslovuji dík a pokud zdraví dovolí,opět se k vám ráda vrátím. Vaše spokojená pacienta Marie (0)


   autor: mhor47@seznam .cz 11:44 15.07.2016

   Jako vaši pacientku mě udivuje,že nemáte žádná recenze,Sama jsem se připojila k recenzím již uvedeným a dnes jsem zjistila,že jsou odstraněny,Chválila jsem upravenost lázní,krásné prostředí,ochotu a vstřícnost personálu,ale jako mnoho dalších jsem odsoudila stravování.Upozornila jsem i vaši nutriční sestru na přesolená a přepepřená jídla,neupravenost porcí na talíři,vše plavalo v tuku ,na první pohled nebylo poznat co na talíři vlastně je,ještě,že jídelníček byl na stole.I přes problémy,které jsou,věřím,že se do lázní vrátím vašich , protože léčba je na 100% a za to vyslovuji velké děkuji Přeji mnoho spokojených a uzdravených pacientů Marie (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.  • (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze