Vyhledávání lokalit (cílů)
Olomoucký kraj » okres Jeseník » ubytování v soukromí » Penzion Pod ořechem - Skorošice (ubytování v soukromí)

www.krasnecesko.cz/lokality/24680-penzion-pod-orechem-skorosice-ubytovani-v-soukromi.html

Penzion Pod ořechem - Skorošice (ubytování v soukromí)

[ ID: 24680 ]         


HODNOCENÍ
45%
hodnotitelů: 2


cena od
200 Kč
do:200
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační
kompletní ceník


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
červená značka značka cyklotrasa
,


  Znak / logoTuristický cíl Penzion Pod ořechem - Skorošice (ubytování v soukromí)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


...upravili proto horní patro svého rodinného domku tak, aby sloužit mohlo pro „chrupendu“ rodinek, toužících po klidné relaxaci spojené s agroturistikou, či jako základní tábor členů divokých výprav do našich čarokrásných Rychlebských hor a Jeseníků, ať už v roli „procházkářů“, pěších turistů – výletníků, jezdců na koních, motorkách a čtyřkolkách, terénních běžců, cykloturistů, plavců, poklidných rybářů, lyžařů, běžkařů, bikerů, in-line bruslařů nebo dokonce paraglidistů. Ano, Vy všichni jste „Pod ořechem“ vítáni, a můžete si tu přijít na své!!!

Nově zrekonstruované (rok 2008) ubytovací prostory se nacházejí v 1. patře dvou-generačního stavení (majitelé bydlí v přízemí domu). Rozlehlý apartmán má samostatný vchod se schodištěm a skládá se z jedné větší ložnice s manželskou dvojpostelí, dvou menších pokojíků s celkem 4 samostatnými lůžky, dále pak z prostorné společenské místnosti, koupelny s vanou a WC, kuchyně s jídelním stolem a konečně chodby s balkónem pro zarputilé kuřáky, anebo naopak vyznavače čerstvého povětří při ranním kafíčku.

 Základní kapacitu penzionku „Pod ořechem“ tedy tvoří dohromady 6 postelí ve třech pokojích. V případě větší skupiny, či počet-nější rodinky, lze tuto kapacitu po předešlé dohodě rozšířit o 2 další přistýlky, případně dětskou postýlku.

Auta, či jiná přibližovadla, je možno bezpečně zaparkovat na našem třímístném zpevněném parkovišti přímo ve dvoře statku. V přístodůlku je též k dispozici úschovna lyží, běžek, kol, kočárků, popřípadě jiného náčiní. 


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze