Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihočeský kraj » okres Český Krumlov » pension » Penzion Kapr - Český Krumlov (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/24015-penzion-kapr-Cesky-krumlov-penzion.html

Penzion Kapr - Český Krumlov (penzion)

[ ID: 24015 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
12 , Greenway RD , Vltavská


  Znak / logoTuristický cíl Penzion Kapr - Český Krumlov (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
12 4


Ze všech pokojů je nádherný výhled na nejkrásnější část vltavského meandru a historického centra s impozantní scenérií zámku, zámecké věže a kostela Sv. Víta v pozadí. Nově zrekonstruovaný, takřka půl tisíciletí starý dům, v historické zástavbě jedné z nejstarších uliček. Objekt byl v nedávné době opraven s citlivým využitím všech původních konstrukcí. Pro rodinu s dětmi je možnost propojit zvláštním vchodem pokoje Štěpán a Alena v jeden velký apartmán se dvěma koupelnami. V ceně ubytování jsou zahrnuty tradičně bohaté snídaně. Celý penzion je přísně nekuřácký. K dispozici je 12 lůžek.

Pokoj Anna-Marie: 48 m2. Náš největší pokoj. Předpokoj s výhledem na řeku. Dvoulůžko 180x200 cm. Velkou zajímavostí je unikátní velká koupelna vytesaná ve skále. Velmi vhodný pro romantické chvíle.

Pokoj Jonáš: 24 m2. Dvoupokojový apartmán. Dvoulůžka 160x200 a 160x200 cm. Vybaven moderním nábytkem. Velká koupelna s rohovou vanou. Z oken je krásný výhled na řeku.

Pokoj Šrěpán: 32 m2. Starodávný pokoj. Veliké dvoulůžko 190x200 cm. Kompletně zrestaurován. Vybaven historickým nábytkem. Koupelna s vanou. Z oken je krásný výhled na řeku.

Pokoj Alena: 18 m2. Menší, ale útulný pokoj. Pokoj "pařížské" velikosti. Dvoulůžko 140x200 cm. Vybaven stylovým historickým nábytkem. Moderní koupelna se sprchovým koutem. Z okna pokoje je krásný výhled na řeku.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze