Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihočeský kraj » okres Český Krumlov » hotel, hostel » Koliba Belvedér - Horní Planá (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23886-koliba-belveder-horni-plana-hotel.html

Koliba Belvedér - Horní Planá (hotel)

[ ID: 23886 ]         

Turistický cíl Koliba Belvedér - Horní Planá (hotel)


HODNOCENÍ
96%
hodnotitelů: 1
Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze Koliba Belvedér - Horní Planá (hotel)
   autor: Regina 17:08 07.04.2014

   Musím se podělit o nádherný dojem z hotýlku Belvedér. Byli jsme tu s rodinou celý týden a bylo nám super. Okolí - skvělá příroda, pro cyklisty mohu jen doporučit, bydlení je uspokojivé a stravování jako od maminky - skutečně domácí strava, a paní domácí nám i upekla, takže co říci na závěr. V létě jedeme znovu! (0)


   autor: T. Krčmář 10:58 01.08.2012

   Hotýlek Belveder působí velice příjemně, lokalita v bezprostřední blízkosti Lipenské přehrady nabízí malebné scenérie, krásnou přírodu a spoustu možností vyžití. Jedinou vadou na kráse je obsluha hotýlku v čele s paní domácí, která nám již deset minut po příjezdu dokázala, že motto “náš zákazník - náš pán” zde neplatí! Po usednutí na terase a objednání občerstvení mně došlo, že zde není něco v pořádku. Nevím, zda byla na vině pražská poznávací značka, nebo fakt, že jsme si dovolili zajistit ubytování přes jeden ze slevových portálů, ale chování paní domácí jako by nás poslalo zpět do dob, kdy si kádrovačky a komunističtí ouřadové podávali slušné lidi a jednali s nimi jako s póvlem! Nejen nepřátelský tón v hlase, ale i buranské a nadřazené mánýry paní domácí nás čím dál víc přesvědčovaly, že jsme si nevybrali dobře. Nebýt toho, že jsme pobyt zaplatili předem, na nic bych nečekal a zmizel v dáli! Nejzajímavější částí pobytu byl třetí večer, kdy jsme s přáteli popíjeli na terase po desáté hodině, zatímco se pan a paní domácí dobře bavili u vedlejšího stolu se svými známými. Ani jednoho z nich napadlo dojít k našemu stolu a přesvědčit se zda nám něco nechybí, přestože naše poháry již byly dávno prázdné. Hřebem večera pak byl moment, kdy se domácí sebrali, zamkli vchod do hospody aniž by nám popřáli dobrou noc či nás varovali, že je po večerce a následně zhasli veškeré osvětlení terasy, takže jediná aktivita, které jsme se v tu chvíli mohli věnovat byla tichá pošta! Pakliže se rozhodujete o využití nabídek této ubytovny - vřele doporučuji, je-li vaším koníčkem studium hulvátství a neochoty. Velice mě udivuje, že v době všudypřítomné konkurence může přežívat místo jako je tohle. Mnozí lidé jsou možná ochotni přehlížet tyto způsoby a raději zacpou uši, pusu a zakryjí oči, což byli zvyklí dělat naší tátové a dědové, žijící za doby soudruhů. Díky těmto přežitkům mohou stále existovat místa jako je tohle a považuji za povinnost nás všech proti nim bojovat. To nejmenši, co mohu udělat je napsat tuto recenzi, kterou možná ušetřím pár výletníkům stresy a špatnou náladu po čas jejich dovolené. Snad tím také zamezím přílivu hostů do tohoto zařízení, na základě čeho si drahá paní domácí možná uvědomí, že takhle se to nedělá a zákazníků je třeba si vážit, neboť jsou to právě oni, kdo jim nosí peníze na chleba! (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.  • (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze