Vyhledávání lokalit (cílů)
Ústecký kraj » okres Litoměřice » lázně » Lázně Mšené (lázně)

www.krasnecesko.cz/lokality/2230-lazne-msene-lazne.html

Lázně Mšené (lázně)

[ ID: 2230 ]         

Turistický cíl Lázně Mšené (lázně)


HODNOCENÍ
70%
hodnotitelů: 5
Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze Lázně Mšené (lázně)
   autor: Blanka 06:30 22.09.2018

   aké služby dostanete v Mšených Lázních v rámci inzerovaného 2 hodinového rituálu Lázeňská hraběnka za 1940,- Kč ? Já jsem minulý týden zažila toto: Těšíte se, že si konečně odpočinete od náročné práce, zrelaxujete.... Přijdete do velmi studené malé místnosti, lehátko s ledovým igelitem na něj si nahá lehnete, proběhne peeling, pouze trup a část končetin, nárty, chodidla ruce ne….. nepříjemný, až bolestivý ( patrně na hrubo drcené skořápky kokosových plodů nejsem cimprlich, chodím prav. do sauny a tam používám hrubý kartáč, ale toto bylo moc), vzápětí bez umytí na vás natřou kosmetickou vazelínu (znám její zápach dobře, používám jí k výrobě bylinkových mastí,(je velmi levná, toto celé trvá 12-14minut, potom máte odpočívat, na dotaz jak dlouho tak asi 40 minut, "proč tak dlouho?" " no vždyť to trvá dvě hodiny"..... , ani po 30-ti minutách jsem se nezahřála děsná zima! Potom jdete do sprchy, :" musíte nechat odtéct vodu",,, tak stojím zmrzlá ve sprcháči, ze sprchy teče ledová voda a čekám několik minut až odteče.... vazelína ne a nejde smýt, jsem celá olepená, snažím se tedy umýt jak to jen jde a zbytek vytřít do ručníku...Následuje cca 2-3 minuty masáž o ničem a maska na obličej a dekolt, dekolt končí 1- 2 cm pod krkem, a dotaz o jakou masku se jedná: "Nevím, zjistím to" a jsem v místnosti sama, maska mě začíná štípat, konečně nějaký šramot, říkám, že mě maska pálí" tak ji sundáme" " To je vše.... , Napadá mě proč jsem si vybírala kokos, když smrdím kosmetickou vazelínou a žádná vůně? Proč se necítím odpočatá a nyní mě škrábe v krku bolí v oblasti kde jsou ledviny a mám ucpaný nos? ( Když na nachlazení nijak netrpím a neměla jsem to ani nepamatuji?) Dosud netuším jakou masku jsem dostala? Proč se mě nikdo nezeptal zda trpím alergií? Atd…. To jsou pouze fakta, co na to říci? snad jen to, že jezdím na lázeňské pobyty, chodím na masáže, mám zkušenosti, nikdy jsem necítila potřebu psát recenze…, ale takovou hrůzu jsem ještě nezažila, napadají mě pouze dvě slova, podvod a šmejdi, to cítím jako výstižné vzhledem k ceně a poskytnuté kvalitě služeb. (0)


   autor: 12:00 01.08.2016

   Navštívili jsme Lázně Mšené. Prostředí je velmi hezké, ale.... Očekávala jsem, že si odpočinu a naberu sil.Chtěli jsme si dopřát, jak duševně, tak tělesně.Proto jsme požadovali ubytování v budově KYSELKA. Byli jsme velmi zklamaní z této budovy. Cena za týdenní pobyt neodpovídala tomu, kde jsme byli ubytováni. Tak akorát za výhodu WiFi a parkování u budovy. První patro nabízí zatuchlé pokoje. Nabídli nám jiný pokoj, ale tam nebyla lednička.Na pokojích jsou strašně úzké postele ,ze kterých díky proležení matraci máte pocit, že padáte. Celou noc řešíte, jak si lehnout. Jedu-li do lázní očekávám, že se zrelaxuji a ne, že se nevyspím. S tímto jsme se nikde nesetkali a to jezdíme každý rok do lázní. Zkrácení některých procedur ani nekomentuji. Na jídle by se dalo také ledacos zlepšit. Nejsme vůbec nároční, ale poznáte-li, že jsou služby jinde lepší, tak sem už vážit cestu nebudeme. Je to velká škoda, protože jinak jsou Lázně Mšené kouzelné. Jaroslava (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.  • (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze