Vyhledávání lokalit (cílů)
Středočeský kraj » okres Kutná Hora » camp, rekreační areál, tábořiš » Tábořiště U Kouzelníka - Kácov (kemp)

www.krasnecesko.cz/lokality/2176-taboriste-u-kouzelnika-kacov-kemp.html

Tábořiště U Kouzelníka - Kácov (kemp)

[ ID: 2176 ]         

Turistický cíl Tábořiště U Kouzelníka - Kácov (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Tábořiště U Kouzelníka - Kácov (kemp)
Táořiště ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie

Toto privátní tábořiště je přístupné pro veřejnost, nachází se v malebné přírodě Posázaví nedaleko obecního kempu U Bédi, avšak na pravém břehu Sázavy, přímo proti budově pivovaru, v bezprostřední blízkosti vlakové zastávky (Kácov – zastávka). Najdete nás hned vpravo pod kácovským jezem, kde je možnost koupání. Několik nízkých výstupů na pravém břehu. Tábořiště je v přírodě, obklopeno lesy, není oploceno. Tábořiště má rozlohu 1 ha, takže je na něm dost místa pro stany i dostatek parkovacích míst pro automobily. Tábořiště je zásobeno kvalitní pitnou vodou (atest o kvalitě k nahlédnutí u personálu) Do tábořiště „U kouzelníka“ můžete bez problémů vzít i svoje čtyřnohé miláčky, personál kempu má zvířátka rád. V našem kempu je Vám k dispozici i privátní klubovna s kulečníkem a šipkami, pro nejmenší návštěvníky minihřiště.

Můžeme pro Vás uspořádat turnaj v pétanque (začátečníkům vysvětlíme pravidla) a vzhledem k tomu, že jeden ze spolumajitelů kempu je profesionální kouzelník Grino, lze v případě zájmu uspořádat exkluzivní vystoupení tohoto mistra magie (pro děti i pro dospělé), případně lze domluvit i jiné umělecké produkce.

Novinkou od minulé sezóny v našem kempu jsou vynikající čerstvá grilovaná kuřata, pro letošní sezónu plánujeme jako překvapení pro Vás další rozšíření gastronomických služeb, zorganizování hudebního minifestivalu (o akci Vás budeme informovat na našich smajlik stránkách) a instalaci ping-pongového stolu. Nepochybujeme o tom, že Vás příjemně překvapí i naše ceny a příjemná obsluha, neboť to jsou společně s kvalitou poskytovaných služeb naše jediné zbraně v boji proti konkurenci.

I v letošním roce pro ubytované ve stanech pokračuje bonusová akce 2+1 (při dvou dnech pobytu v našem tábořišti získáte třetí den pobytu zdarma). Této akce jistě rádi využijete v případě, že Vám naše tábořiště poslouží jako základna pro výlety po okolí Kácova, které rozhodně stojí za to (hrad a zámek Český Šternberk, Zruč nad Sázavou, exkurze do kácovského pivovaru, možnosti projížděk na koních z nedalekého ranče v usedlosti Licoměrsko a další). Těšíme se na Vás i na Vaše přátele.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze