SPD.cz

Vyhledávání lokalit (cílů)

Liberecký kraj » okres Semily » camp, rekreační areál, tábořiš » Camping Rovensko - Rovensko pod Troskami (kemp)

Camping Rovensko - Rovensko pod Troskami (kemp)

[ ID: 2157 ]         


HODNOCENÍ
80%
hodnotitelů: 1

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
červená zelená žlutá cyklotrasa
4176 ,  Znak/logo

Turistický cíl Camping Rovensko - Rovensko pod Troskami (kemp)


Sdílej se světem: Facebook Twitter Google+ LinkedIn

foto Camping Rovensko - Rovensko pod Troskami (kemp)
Apartmány ()

Vložení nových fotografiíPřidat fotografie
48 8


Základní informace Camping Rovensko se nachází u malebného městečka Rovensko pod Troskami, v nádherné chráněné krajinné oblasti Český ráj. Leží v mírném jižním svahu, na hezkém a klidném místě, s přímým výhledem na dominantu Českého ráje, hrad Trosky. Je to ideální místo jak pro rodiny s dětmi, seniory, tak pro školní skupiny, sportovní soustředění či školení.

Ubytování nabízíme: - 8 apartmánů až 48 lůžek - 3 Bungalov Natur (4 osoby) od roku 2018 - 8 Bungalov PRIMA (5 + 1 osob) od roku 2018 - prostorná místa pro karavany a stany s možností elektrické přípojky Pro děti, venkovní pískoviště, prolézačky. Možnost zapůjčení vaničky, cestovní postýlky a dětské jídelní stoličky. Hřiště na beach volejbal a malou kopanou, pingpongový stůl (míče a síť jsou k zapůjčení zdarma) minigolf (18 jamek), kolárna.

Přímo u areálu vede značená cyklo stezka a je zde i sezónní zastávka cyklobusu napříč Českým rájem. Stravování Prozatím je k dispozici kiosek s venkovní terasou a výhledem na dominantu Českého ráje hrad Trosky. Sociální zařízení Každý apartmán má svou koupelnu s WC a bidetem. K dispozici jsou zde ručníky, osušky, ručník na ruce, předložka ke sprchovému koutu.

Hosté campingu mají k dispozici společné sociální zařízení, kde najdete WC a umývárny s teplou vodou 24 hodin denně. Dále kuchyňka, prádelna a dřezy na mytí nádobí. Služby • Platba kartou • Prodej suvenýrů, pohlednic, známek, map • Poskytování informací • Prodej základních potravin a nápojů Doplňující informace Domácí zvířata jsou u nás vítána. Celý areál je oplocen a v noci osvětlen.

 
strana 1 | dále >Vložení nových fotografiípřidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasy


Přidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:

Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.Penzion selský dvůr - Počerny - Karlovy Vary
reklama
http://www.alpina.cz