Vyhledávání lokalit (cílů)
Moravskoslezský kraj » okres Bruntál » hotel, hostel » Hotel Ovčárna - Malá Morávka (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/2051-hotel-ovcarna-mala-moravka-hotel-restaurace.html

turistická známka Hotel Ovčárna - Malá Morávka (hotel, restaurace)

Hotel Ovčárna - Malá Morávka (hotel, restaurace)

[ ID: 2051 ]          další pojmenování: [alt] Vojenská lázeňská a rekreační zařízení


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka zelená modrá cyklotrasa
6075 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Ovčárna - Malá Morávka (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel Ovčárna - Malá Morávka (hotel, restaurace)
Chata Ovčárna v roce 2008 (rimanecek)

Vložení nových fotografií přidat fotografie
125 51


Vznikla na místě seníku roku 1863. O rok později zde byla zřízena salaš, která však později vyhořela. Počátkem 30. let zde byl postaven horský hotel s restaurací. Ovčárna je také známé rozcestí a ski areál pod Pradědem, známé středisko zimních sportů. Jedná se o poslední zastávku pod Pradědem, na kterou se lze dostat pomocí autobusové dopravy. Osobní auta mají vjezd zakázán, parkovat lze na velkém parkovišti Malá Morávka - Hvězda. Z tohoto místa můžeme pokračovat na Praděd, na Petrovy kameny, naučnou stezkou kolem potoka Bílá Opava nebo naučnou stezkou Velká kotlina.

 

UBYTOVÁNÍ: je zajišťováno v jedno, dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, rádiem, lednicí a telefonem. V omezené míře je možno doplnit pokoje přistýlkou. Ubytování rovněž poskytujeme v apartmánech.

Stravu je možno si objednat jak formou polopenze, tak plné penze. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která je podávána formou švédských stolů.

Pro každý pokoj je vyčleněna skříňka na ukládání lyží. V létě je možnost ukládat kola v samostatné kolárně, která slouží stejně jako lyžárna pouze pro ubytované hosty.

Pobyt zvířat může povolit pouze ředitel zotavovny na základě písemné žádosti.

Pro své hosty připravujeme nejrůznější programy na využití volného času, které jsou zaměřeny především do oblasti pohybových aktivit a do poznávání okolního kraje. Letní období je ideální pro pěší a cyklo turistiku s kombinací relaxačních služeb a plavání. V zimním období jsou zde ideální podmínky pro milovníky lyžování ve všech dis ciplínách a to , jak pro pokročilé lyžaře, tak pro začátečníky.

STRAVOVÁNÍ: Pobyty v našem hotelu jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě objednání polopenze nebo plné penze, jsou obědy i večeře rovněž podávány formou teplého bufetu. Pro rodiny s dětmi je k dispozici jídelní židlička. Naše jídelna je nekuřácká, kouření je možné v kavárně hotelu.

V hotelu je hostům k dispozici:

  • restaurace pro 90 osob
  • kavárna pro 70 osob

strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze