Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/2015-autokemp-sec-kemp.html

Autokemp Seč (kemp)

[ ID: 2015 ]         

Turistický cíl Autokemp Seč (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Autokemp Seč (kemp)
(foto: AK Seč Pláž ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

Kemp je vhodný pro rodinnou rekreaci, mimo sezonu je ideálním místem pro nejrůznější srazy. Vzhledem k poloze přímo u vody je také vyhledávaným místem rybářů.

Ubytování je možné v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu, a to i dlouhodobě. Vlastní ubytovací jednotky lze umístit do dvou oddělených sektorů - v centrální části nebo do klidnější zóny.

Provozní doba kempu je od dubna do října, samozřejmě v závislosti na počasí. Recepce je v období letních prázdnin otevřena nonstop, mimo sezonu dle potřeby.

 

Vybavení kempu:

Většina ubytovacích jednotek je vybavena kuchyňskými koutky, k dispozici je rovněž veřejná kuchyňka. V kempu je možné grilovat (malý gril lze zapůjčit) i opékat nad ohněm (dřevo i vidlice obstaráte v kempu). Najdete zde i prodejnu čerstvého pečiva, základního potravinářského zboží a několik letních restaurací, nechybí ani stánek se zmrzlinou. Všechny tyto provozovny jsou v režii soukromých provozovatelů, většina z nich tak má otevřeno pouze v období hlavní sezony.

Milovníci koupání a opalování najdou na pláži vše potřebné od převlékací kabinky a možnosti se osprchovat až po občerstvení, k dispozici je i půjčovna loděk a šlapadel. Příznivci aktivnější dovolené mohou využít dvě hřiště, malé fito, zahrát si ping-pong nebo třeba jen ruské kuželky či venkovní šachy. Krásná okolní příroda láká k procházkám a výletům na kole. Kola je možno v kempu uschovat.

Ani děti se nudit nebudou - dětské hřiště doplňují trampolíny a skákací hrad, nejen při nepřízni počasí mohou využít klubovnu, kde je zabaví animátorka. Vedle toho je tu pro všechny ještě řada zpestření v podobě pravidelného programu.

V recepci Vám personál ochotně nabídne i mnoho tipů na výlety do okolí.

 


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze