Vyhledávání lokalit (cílů)
Pardubický kraj » okres Pardubice » camp, rekreační areál, tábořiš » Autokemp Buňkov - Břehy (kemp)

www.krasnecesko.cz/lokality/2005-autokemp-bunkov-brehy-kemp.html

Autokemp Buňkov - Břehy (kemp)

[ ID: 2005 ]         


HODNOCENÍ
35%
hodnotitelů: 2

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
zelená značka žlutá cyklotrasa
2 , Labská ,


  Znak / logoTuristický cíl Autokemp Buňkov - Břehy (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Klidný rodinný kemp, stany, přívěsy, chaty, apartmány… Odpočinek, relaxace, koupání, nenáročná turistika. Prostředí vhodné pro děti. Bezbariérové!

Klidný a pohodlný kemp Buňkov na břehu stejnojmenného rybníka v těsném sousedství obce Břehy v Pardubickém kraji, prakticky ve středu naší republiky. Krajina v okolí je rovinatá a kultivovaná (pole, smíšené lesy, labská ramena), vhodná pro nenáročnou pěší i cyklistickou turistiku. Koupání možné přímo v kempu s velmi pozvolnou pláží a rozsáhlou mělčinou (a vybudovaným sjezdem). Směle nás mohou navštívit hendikepovaní, senioři i rodiny s malými dětmi.

Ubytování ve stanech, karavanech, chatkách, srubech, levně v turistické ubytovně (nenáročné přespání), nebo v moderních dobře vybavených bezbariérových apartmánech (vhodné i pro náročné). Internetové připojení (Wi-fi) v celém kempu.

Restaurace se zahrádkou, stánek pekárny, stánek rychlého občerstvení a „cukrárnička“ přímo v kempu, před kempem zmrzlinář, atrakce pro děti (kolotoče, dětské hřišťátko). Pro sportovní vyžití stoly a vybavení na stolní tenis, hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, asfaltové i antukové tenisové kurty, půjčovna vodních šlapadel, lodiček a sportovního vybavení (tenis, fotbal, nohejbal, volejbal).

V obci další dvě restaurace a malá prodejna potravin (smíšeného zboží). Větší civilizační centra nejsou daleko, desetitisícové město Přelouč s veškerým zázemím necelé dva kilometry, krajské město Pardubice přibližně patnáct kilometrů. Autobusová zastávka je prakticky před kempem, parkování (za poplatek) v kempu, nebo před kempem (zdarma).

Letní sezona od května do září. Služba na recepci od 8.00 do 20.00 nebo kdykoli po telefonické domluvě.  Ubytování možné i bez rezervace, volné kapacity ale nezaručujeme.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze