Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihočeský kraj » okres Tábor » camp, rekreační areál, tábořiš » ATC Karvánky - Dráchov (kemp)

www.krasnecesko.cz/lokality/1963-atc-karvanky-drachov-kemp.html

ATC Karvánky - Dráchov (kemp)

[ ID: 1963 ]         

Turistický cíl ATC Karvánky - Dráchov (kemp)


HODNOCENÍ
71%
hodnotitelů: 4
Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze ATC Karvánky - Dráchov (kemp)
   autor: 16:31 10.04.2016

   Dobrý den, jsme z Liberce a moc se nám v kupmu líbí.Jezdíme tam každý rok pravidelně a jsme spokojeni. Je kam jít okolí překrásné a zajištěnost kempu včetně vedení pana Přéplaty je bezvadné. Můžeme se na něj obrátit s čímkoliv,vždy rád vyhoví. Držím kempu palce a hodně návštěvníků v dalších letech. Josef a Blanka (0)


   autor: Blanka a Josef Liberecký kraj 12:16 12.08.2015

   Dobrý den, jezdím do kempu Karvánky Sooběslav po dlouhá léta a jsem velice spokojená.Příjemný personál, který nám vždy vyjde vstříc s ubytováním, příroda nemá chybu, je kam jít blízko je Veselí nad Lužnicí a Soběslav, kde se dá výborně najíst v restauracích a nakoupit.V kempu je kuchyňka,nemí problém něco ohřát apod.letos se tam chystám opět ke konci srpna 2015 a moje rodina se už těší. kempu držím palce,aby měla hodně návštěvníků. (0)


   autor: Milan 09:16 08.07.2014

   Byl jsem v tomto kempu ubytován s několika známými na začátku července 2014. Kemp je v pohodě. Jezdím tam každý rok, ale nepochopil jsem proč najednou vypli na noc koupelny a WC, což je cca 10-15 metrů od budovy s restaurací. Každý rok se tam svítilo i přes noc. Měli jsme sice žetony do sprch, ale přijeli jsme do kempu v cca 20:00 hod., zajeli se navečeřet do Country Saloonu a když jsme se vrátili zpět, v koupelnách byla tma, takže bylo po sprchování. Nehodláme se tam po tmě zabít. Ať už k tomu vypnutí elektřiny v koupelnách vedlo správce kempu cokoliv, zajímalo by mě, jak by se z toho vykrucoval, kdyby se tam šel umýt starší člověk, či malé dítě, kvůli tmě někdo z nich uklouzl, o něco se praštil a něco si udělal?! Umyl jsem si hlavu aspoň nad umyvadlem a vyčistil si zuby. Během toho tam přišlo několik dalších ubytovaných v tomto kempu a stejně jako já kroutili hlavou, proč se tam nesvítí. Sprchu jsme byli nuceni odložit na ráno dalšího dne. Doufám, že se to nebude příště opakovat, jinak jsme se shodli, že budeme v následujících letech vyhledávat jiný kemp. (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.  • (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze