Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/10421-bily-kamen-doksy-kemp.html

Bílý Kámen - Doksy (kemp)

[ ID: 10421 ]         

Turistický cíl Bílý Kámen - Doksy (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Bílý Kámen - Doksy (kemp)
Chatky ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Největší areál v regionu najdete na okraji města Doksy, po levé straně při výjezdu na Mimoň. Areál se nachází uprostřed lesa. V okolí jsou turistické trasy pro pěší i cykloturistiku. Nabízíme ubytování ve dvou, tří, čtyř a desetilůžkových chatkách, popř. ve vlastním stanu či karavanu. Stravování je zajištěno v několika provozovnách po celý den. Obzvlášť příjemná je venkovní terasa, kde vám ve večerních hodinách hraje živá hudba.
V našem rekreačním středisku najdou kulturní vyžití všechny věkové kategorie. Pro mladší je každý den v provozu diskotéka s bohatým programem, která je navštěvována i turisty ze širokého okolí. Pro starší pořádáme zábavy s živou hudbou. Noční bar s DVD projekcí, herna pro děti a kiosek s občerstvením, který je otevřen do časných ranních hodin. Pro nejmenší je zde nově otevřen dětský koutek, kde se bezplatně pobaví každé dítě. Od 18.00 hod. se dětem každý den pouští pohádky, později vaše ratolesti rozproudí dětská diskotéka.
Nejvíce oblíbený je též nově otevřený grillbar, kde si každý může ugrilovat buřtík nebo mňamku na roštu. Tento grillbar si je též možno zamluvit pro firemní akce nebo uzavřené společnosti. Rádi vám po dohodě objednáme a upečeme sele.
Parkovat lze přímo vedle chatky či stanu, je zde také mnoho míst, kde si rozdělat oheň. Máchovo jezero, vzdálené cca 15 minut pomalé chůze příjemnou lesní cestou, je ideální pro rekreaci rodin s dětmi a školní výlety. Jezero poskytuje široké vyžití: plavby parníkem, půjčovna lodí a šlapadel, plážový volejbal, jungle creek (lezení v korunách stromů), škola windsurfingu, minigolf a tobogán. RECEPCE JE OTEVŘENA KAŽDÝ DEN OD 07.00 do 22.00 hod!!! Pokud přijedete později, nahlaste to, telefonicky. Bohužel v celém areálu nelze platit platebními kartami, pouze hotově.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku






NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasy



Přidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.




http://www.alpina.cz







(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze