Vyhledávání lokalit (cílů)
Plzeňský kraj » okres Klatovy » pension » Erika Maňasová - Penzion Bystřina (pension)

www.krasnecesko.cz/lokality/10371-erika-manasova-penzion-bystrina-pension.html

Erika Maňasová - Penzion Bystřina (pension)

[ ID: 10371 ]         

Turistický cíl Erika Maňasová - Penzion Bystřina (pension)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Tento malý penzion se nachází v krásné přírodě Národního parku Šumava u soutoku Vydry s Křemelnou, kde vzniká řeka Otava. Nabízíme příjemné ubytování, posezení v útulné hospůdce a v teplých dnech sezení na letní terase.

Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 50 lůžek. K dispozici je 14 dvoulůžkových, 6 trojlůžkových, 1 čtyřlůžkový pokoj a restaurace.

Vybavení:

Pokoje jsou nově zařízené s malou předsíňkou, ve které je umístěno umyvadlo se zrcadlem na ranní hygienu a malou skříní pro odložení oblečení. Společné sociální zařízení (pánské i dámské) se nachází na každém patře penzionu. Možnost  zapůjčení rádia na pokoj. V přízemí se nachází společenská místnost s Tv. Součástí penzionu je hospůdka a v létě je možnost posezení na letní terase nebo u ohniště s výhledem na řeku Vydru. Několik desítek metrů od penzionu se nachází kiosek s rychlým občerstvením a možností sezení na venkovních lavičkách nebo v případě nepříznivého počasí uvnitř kiosku. Možnost parkování za penzionem. Na zahradě za penzionem je postaven velký gril, ohniště a pro děti kolotoč, prolezačky, basketbalový koš nebo stolní tenis. Každé úterý je pro ubytované, za hezkého počasí, organizováno grilování.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze