Vyhledávání lokalit (cílů)
Olomoucký kraj » okres Olomouc » chata, chalupa » Chata Jeskyňka - Javoříčko (restaurace, penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/1009-chata-jeskynka-javoricko-restaurace-penzion.html

Chata Jeskyňka - Javoříčko (restaurace, penzion)

[ ID: 1009 ]         

Turistický cíl Chata Jeskyňka - Javoříčko (restaurace, penzion)


Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze Chata Jeskyňka - Javoříčko (restaurace, penzion)
   autor: Jana a Radek 00:15 14.08.2016

   Dobrý den, právě jsme se vrátili z dovolené chata Jeskyňka. Všem moc děkujeme za pohodovou dovolenou. Bezva obsluha a krásné prostředí. Doporučujeme. Brožoví Liberec. (0)


   autor: Marek 13:47 05.04.2015

   Chatu Jeskynka jsme s rodinou navstivily 4.dubna 2015 a můžeme teda říct že naprostá NEspokojenost když bych nebral v potaz že obsluha neumí pořádně česky a vůbec neví co mají za nabídku tak třeba tak zvané rarášky za 96kč byli skoro nepoživatelné a na řízek s bramborama jsem čekal 45minut a po té jsem obědnávku zrušil určitě je mnoho jiných hospod kde po návštěvně nebudete sklamámi (0)


   autor: květoš j 11:43 16.06.2014

   Dobrý den všem, na chatu Jeskyňka jsme se zajeli podívat jen na otočku od Brna v sobotu 14. 6. 2014, protože se zde bude pořádat mini sraz SUBARU, abychom pak nebloudili. Byl jsem velice mile překvapen jak chováním pana provozního, tak i personálu. Velice milí a vstřícní lidé. Prostředí čisté a útulné. I dva pejci byli spokojení, dostali odřezky, jen tak jako samozřejmost a pozornost podniku. A to jsme se jen přijeli podívat nikoliv na pobyt. Hodně cestujeme i se zvířátky, ale takový pohodový přístup jsem hned tak nezažil. Ještě jednou všem na Jeskyňce díky a budeme se těšit na návštěvu. Květoš J (0)


   autor: laco 12:07 12.09.2013

   Reagujem na názor(zážitok) Petry a Zuzany, a ďalších, kt. čakali dlho na jedlo, alebo neboli spokojný z obsluhou, ohľadom návštevy na Chate Jeskyňka. Viete ono to vobec nie je jednoduché, pracujeme z ľudmi. Tým som nechcel povedať, že já som stopercentný, alebo ideálny. Len som chcel povedať, že nemožem byť všade. Áno zistil som, že situácia s čakaním na jedlo sa opakovala asi 5 krát pri smene tomu istému kuchárovi, tak sme ho museli vymeniť, obsluhu tiež. Takže, či Petre, Zuzane a všetkým tým, čo čakali, alebo boli nespokojný sa ospravedlňujem. Majte sa pekne. Laco (0)


   autor: Zdeňka 15:11 18.08.2013

   Dobrý den. Zúčastnili jsme se cauntry večera pořádaného na chatě Jeskyňce a jsme z tohoto večera velice nadšeni. Příjemné prostředí, příjemní lidé a hudba, která nám pohladila duši. Doporučuji všem, kteří potřebují utéct ze strarostí všedního dne. (0)


   autor: Zuzana 13:06 04.08.2013

   Musim souhlasit s Petrou, nedoporucuji! Na jidlo jsme cekali cca hodinu (a to tam bylo poloprazdno), prinesli mi uplne neco jineho, nez jsem si objednala (misto prirodniho rizku a brambor jsem dostala rizek smazeny a hranolky), obsluha priserna (vybrana asi jen dle vzhledu a ne kvalifikaci). Je to velka skoda, protoze chata a jeji umisteni je velice pekne! (0)


   autor: Petra 10:09 11.07.2013

   Chatu Jeskyňku nedoporučuji. 13.7.2013 jsme byli s rodinou a přáteli na výletě a po prohlídce jeskyní jsme zavítali do chaty na jídlo. Objednali jsme si a po 40-ti minutách přinesli polévky a za dalších 30 minut hlavní jídla. Byli jsme 4 dospělí a 1 dítě. Chata byla poloprázdná a když jsem jim pak napsala e-mail, že by to měli zlepšit (zrychlit),odepsal mi pan provozní toto: sme rádi, že ste nás navštívila. podľa emailu kt, nám píšete Ste určite chytrá a dosť inteligentná na to aby ste si dokázala spočítať tieto číselka, kt Vám napíšem a ak by ste si to spočítala inak tak navrhnem majiteľovi aby Vás kontakto val, že povediete jeho podnik. Ja budem mať aspoň dosť času na seba a svoje súkromie. Možme počítať ??? náš kuchár v danú sobotu vydal 112 jedál a z toho vačšia polovica boli minutky. Zistite si koľko asi berú kuchári a budete mať predstavu koľko stojí kuchár za šichtu. Ak nám aspoň jedného kuchára pomožete finančne utiahnuť, budeme len radi, a Vaše pozitívne dojmy nebudú len z Jaskýň ale aj z Našek chaty. Ak vám to Vaša finančná situácia nedovoľuje, možte sa angažovať a ukázať nám, že to ide. Rád Vás zaplatím, a kuchára vymením. Určite doma varíte a asi dobre. Inak ak by Ste niekedy išla okolo, tak je lepšie ísť sa najesť dole na dolinu do Javoříčka, tam Vám prihrejú nejakú mrazenú sračku.(Sto ľudí, sto chutí) nech sa páči aspoň dva emaily, kt dokazujú opak : inak sa majte pekne slečna Petra. laco (0)


   autor: VAŠEK 22:39 05.07.2013

   Chatu JESKYŇKU doporučuji všem. Byl jsem zde s rodinou na čtyři dny v červenci ubytován, hlavně kvůli blízkosti vstupu do Javoříčských jeskyň. Minulý rok jsme prošli krásné jeskyně v Moravském krasu, ale Javoříčská jeskyně nás překvapila svým velkými prostorami a hlavně krásou. Považuji za nejkrásnější u nás. Vchod i východ je v bezprostřední blízkosti JESKYŇKY... Po překvapivě srdečném přivítání(proběhlo několik panáčků),jsme si uklidili kola,nechybělo aklimatizační pivo(HOLBA 11°-čistotě trubek se náležitě věnují)a šli jsme se ubytovat.Prostorný 4lůžkovvý pokoj s umyvadlem nám plně vyhovoval i WC se sprchami na chodbě.Všude vzorně uklizeno.Dole v restauraci jsme vždy dostali chutné jídlo,za supr ceny.Perfektní chování personálu k hostům plně zaručoval nový provozní LADISLAV Laco BEŇADIK !!! Po každém výletě jsme se těšili na základnu.A po večeři...ven k táboráku a společné zpívání s kytarou.Prostě nádhera.LACO díky. Neradi jsme opouštěli JESKYŇKU!!! (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.  • (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze