Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Olomoucký kraj » okres Olomouc » pension » U Zlatého Muflona - Dolní Žleb (penzion, restaurace)

U Zlatého Muflona - Dolní Žleb (penzion, restaurace) [9611]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Ceník | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)
foto U Zlatého Muflona - Dolní Žleb  (penzion, restaurace)
     (Anyzka)

36 31 9

Oblíbené rekreační centrum Šternberska s možností koupání v přírodním koupaliští. Muflonní údolí podél říčky Sitky je typickou ukázkou zdejší přírody. Hluboké lesy s původní smíšenou skladbou a říčky s horským charakterem.

Restaurace
Restaurace má 40 míst v pivnici s kulečníkem, která je kuřácká , 60 míst v nekuřácké restauraci a 80 míst na letní zastřešené zahrádce. K dispozici je lovecký salónek. Výběr z jídelního lístku je opravdu bohatý, je v něm více jak 130 druhů jídel. Vaříme také hotové pokrmy v příznivých cenách, minutkové pokrmy jsou zaměřeny především na zvěřinu, ryby a maso netradičních zvířat (krokodýl, pštros, klokan, bizon apod.).

Čepujeme pivo Gambrinus, speciál Kozel 11° a ležák Pilsner Urquell, zastoupeny jsou lahvové speciály a zahraniční piva, z destilátů u nás najdete více nez 20 druhů wisek, whiskey a bourbonů, ovocné destiláty (včetně speciálních pálenek) nám dodává firma Rudolf Jelínek. Od ledna 2008 sjednocujeme náš sortiment tuzemských vín pouze pod značku Znovínu Znojmo, zastoupeny budou i nadále vína z Francie, Chile, Argentiny, Austrálie a Itálie.
NOVĚ ČEPUJEME : PIVO MASTER

Ubytování

Penzion má kapacitu 35 lůžek (lze navýšit přistýlkami) v jedenácti pokojích se soc. zařízením. Penzion je nově vybudovaný v květnu 2006. Pokoje jsou zařízeny nábytkem z masivního dřeva, TV. Pokoje mají připojení k internetu WiFi . Pokud nemáte WiFi kartu je možno ji zapůjčit. Pro ubytované hosty je k dispozici parkoviště na oploceném pozemku za penzionem, takže je velice diskrétní a také bezpečné pro Váš vůz.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1


Bereme následující poukazy:

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)