Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Zlínský kraj » okres Vsetín » ubytovna » U Malinů - Horní Bečva (ubytování)

U Malinů - Horní Bečva (ubytování) [9260]Naše provozovna je vám k dispozici na Horní Bečvě v blízkosti výpadovky na Pustevny.

Kapacita ubytování je 6 čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlky včetně koupelen se sprchovým koutem a WC, dále pak 1 pokoj dvoulůžkový, vybavený stejným způsobem společně s kuchyní. Ke stravování máte k dispozici naši jídelnu s kapacitou 28 lidí s možností polopenze nebo vlastní stravování s využitím oddělené kuchyňky.

Oblastní vyžití je zde velmi bohaté, v létě koupaní, turistika, cykloturistika, tenis, ozdravné pobyty v přírodě, houbaření, v zimě se nabízí možnost běžkaření a lyžování s využitím místních lyžařských areálů.

Známé turistické cíle jsou zejména Pustevny, Radhošť, socha Radegast, valašské muzeum Skanzen, muzeum automobilových veteránů Tatra v Kopřivnici atd.

Pobyty nabízíme víkendové, týdenní, ale i dlouhodobé - po dohodě. S možností využití naší jídelny nabízíme zajištění soukromých nebo společenských akcí, svateb, oslav výročí atd. do výše kapacity (28 míst).

Obchod s potravinami a pošta jsou od provozovny vzdáleny přibližně 150 m.


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)