Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Praha » okres Praha hl.m. » bobová dráha » Bobová dráha - Praha (bobová dráha)

Bobová dráha - Praha (bobová dráha) [7657]Vážení příznivci a milovníci vzrušení a napětí. V roce 2003 jsme pro vás otevřeli na Proseku první a JEDINOU bobovou dráhu v Praze. V současné době už pomalu vyhlížíme miliontého návštěvníka. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí.

Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi! Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Trať je dlouhá téměř 1 kilometr a nabízí nejednu vychytávku (osmička, "hup", ...). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před pizzerii, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

 

Ceny jsou platné od 2.4.2007

 • Dospělí 1x : 60 Kč
 • Děti 1x : 45 Kč
 • Školy 1x : 25 Kč (skupina min 10 dětí s pedagogickým doprovodem)
 • Děti do 3 let 1x : ZDARMA
 • Lanová skluzavka + lanový park + bobová dráha 1x : 130 Kč

 • strana 1
      Vložení nových fotografií přidat fotografie

  (c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
  Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)