Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Praha » okres Praha hl.m. » kino » Cinema City Slovanský dům - Praha 1 (kino)

Cinema City Slovanský dům - Praha 1 (kino) [7463]Cinema City Slovanský dům je jediné multikino přímo v centru Prahy. Bylo otevřeno v roce 2000 a díky svému umístění je nejvyhledávanějším kulturním cílem. Multikino se rozkládá hned v několika patrech unikátní budovy Slovanského domu. V minulosti proběhla rekonstrukce občerstvovacího baru pro zákazníky. V horním patře se můžete posadit a vyčkat v příjemném prostředí foyer kina. Druhý bar se nachází i v dolním patře, kde stejně jako ve všech ostatních multikinech Cinema City máte možnost zakoupení občerstvení dle chuti pro Vás i Vaše ratolesti. Od čerstvého popcornu či nachos chipsů se dvěma druhy omáček, až po sladké. U nás si na chuť přijde zkrátka každý.

Naleznete u nás celkem 10 kinosálů z nichž 7 jich je digitálních a na třech je možná 3D projekce. Největší sály 1 - 3 jsou umístěny v horním patře. V dolním patře pak najdete sály 4-10.

Po celou dobu návštěvy v našem multikině Vám je k dispozici ochotný a milý kolektiv zaměstnanců, který Vám vždy vyjde vstříc.

 

Program: http://www.cinemacity.cz/SlovanskyDum#


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)