Vyhledávání lokalit (cílů)
Zlínský kraj » okres Zlín » kulturní dům » Music Land ,,A,, (disco)

www.krasnecesko.cz/lokality/671-music-land-a-disco.html

Music Land ,,A,, (disco)

[ ID: 671 ]         

Turistický cíl Music Land ,,A,, (disco)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

O "starém" Music Land "A"

Music Land vznikl přestěhováním dnes již legendárního zlínského hudebního klubu Music land "A". ”Starý" Music Land A ustoupil výstavbě univerzitního a kongresového centra a původní budova byla zbourána.
Nový Music Land byl vybudován v prostorách bývalého Z-Clubu. Interiér byl velmi zásadně přestavěn tak, aby byla zachována atmosféra Music Land A a také aby byla zvýšena kapacita klubu.
Mustang Pub - denní bar s dřevěným boxovým sezením v mnoha zákoutích. Klidné místo pro intimní rozhovor nebo třeba pro sledování sportovního přenosu. Sportovat je možno i na místě - stolní fotbálek je k dispozici.
Dlouhý bar - oboustranný bar, který navazuje na bar Mustang Pubu. Sledujte dění na tanečním parketu přímo od baru a přitom se v pohodě domluvíte. Posezení na dřevěných trámech nebo v boxech přímo u parketu.
Galerie bar - vestavba, která horizontálně rozděluje klub. Posezení v boxech přímo nad tanečním parketem s luxusním výhledem na projekční plochu, opět velký oboustranný bar a několik monster boxů stvořených pro opravdové pařby.
Taneční parket - zvýšená skleněná plocha cca. 60m2 s mohutným nástupním schodištěm. Vysoce kvalitní show technika, velkoplošná video projekce. Taneční parket slouží zároveň jako pódium při koncertech.
strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze