Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Olomoucký kraj » okres Šumperk » hotel, hostel » Hotel AMCO - Zábřeh (hotel, restaurace)

Hotel AMCO - Zábřeh (hotel, restaurace) [583]
Nový a moderní hotel Amco postavený v secesním slohu se nachází v historickém centru města Zábřehu.
Je součástí náměstí, které pod ním leží, jako na dlani. Z oken lze vidět i panorama pohoří Jeseníku s nejvyšší horou Praděd. V přízemí hotelu je restaurace s kapacitou asi 35 míst a malý salonek využívaný k soukromým a obchodním schůzkám.
V prvním patře je další salonek s kapacitou asi 20 míst, který je hojně využíván pro soukromé oslavy, menší svatby a různá významná jubilea. Dále jej lze také využít jako školící místnost. Výhodou salonku v letních měsících je přímý vstup na hotelovou terasu. A v zimních měsících je kouzlem romantiky praskot dřeva v krbu. Restaurace i salonky mají svoji vlastní klimatizaci.

Samozřejmostí hotelu je také bezbarierový přístup, výtah a toaleta pro tělesně postižené. Kuchyně nabízí mnoho domácích i zahraničních specialit. Každý má možnost vybrat si dle své chuti.
Připravovány jsou také speciality z ryb a lákavé dezerty. Ve třech patrech je vám dispozici 8 dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Všechny jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.

Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Hoteloví hosté mají možnost zdarma připojení k internetu 24hodin denně bez omezení stahovaných dat. Pro velmi náročné hosty je možnost se ubytovat i ve dvou suite apartmá, které svojí velikostí a vybavením splňují ty nejnáročnější kritéria. Parkovat je možno přímo před hotelem nebo za poplatek v hotelové garáži. Hotel vytváří velice příjemné rodinné prostředí, ve kterém o vás pečuje kolektiv mladých lidí, mluvící německy a anglicky.


strana 1


Bereme následující poukazy:
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)