Vyhledávání lokalit (cílů)
Olomoucký kraj » okres Šumperk » hotel, hostel » Hotel AMCO - Zábřeh (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/583-hotel-amco-zabreh-hotel-restaurace.html

Hotel AMCO - Zábřeh (hotel, restaurace)

[ ID: 583 ]         


HODNOCENÍ
90%
hodnotitelů: 2

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
6228 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel AMCO - Zábřeh (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel AMCO - Zábřeh (hotel, restaurace)
Hotel Amco (Kamler)

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Nový a moderní hotel Amco postavený v secesním slohu se nachází v historickém centru města Zábřehu.
Je součástí náměstí, které pod ním leží, jako na dlani. Z oken lze vidět i panorama pohoří Jeseníku s nejvyšší horou Praděd. V přízemí hotelu je restaurace s kapacitou asi 35 míst a malý salonek využívaný k soukromým a obchodním schůzkám.
V prvním patře je další salonek s kapacitou asi 20 míst, který je hojně využíván pro soukromé oslavy, menší svatby a různá významná jubilea. Dále jej lze také využít jako školící místnost. Výhodou salonku v letních měsících je přímý vstup na hotelovou terasu. A v zimních měsících je kouzlem romantiky praskot dřeva v krbu. Restaurace i salonky mají svoji vlastní klimatizaci.

Samozřejmostí hotelu je také bezbarierový přístup, výtah a toaleta pro tělesně postižené. Kuchyně nabízí mnoho domácích i zahraničních specialit. Každý má možnost vybrat si dle své chuti.
Připravovány jsou také speciality z ryb a lákavé dezerty. Ve třech patrech je vám dispozici 8 dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Všechny jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.

Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Hoteloví hosté mají možnost zdarma připojení k internetu 24hodin denně bez omezení stahovaných dat. Pro velmi náročné hosty je možnost se ubytovat i ve dvou suite apartmá, které svojí velikostí a vybavením splňují ty nejnáročnější kritéria. Parkovat je možno přímo před hotelem nebo za poplatek v hotelové garáži. Hotel vytváří velice příjemné rodinné prostředí, ve kterém o vás pečuje kolektiv mladých lidí, mluvící německy a anglicky.


strana 1


Bereme následující poukazy:

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze