Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Olomoucký kraj » okres Jeseník » chata, chalupa » Chata - Rejvíz (chata)

Chata - Rejvíz (chata) [529]


foto Chata - Rejvíz (chata)
    Chata Rejvíz ()

16 5

Je pro vás přichystán pronájem celé chaty pro 8 - 16 osob. Chata leží v jedné z nejkrásnější a nejzachovalejší horské osadě v Jeseníkách na Rejvíze. Rejvíz je nejvýše položená osada ve Slezsku v nadmořské výšce 780 m. Je vzdálen 12 km od okresního města Jeseník a 7 km od města Zlaté Hory.

Jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Leží uprostřed luk na náhorní rovině plné lesů s množstvím jelení a srnčí zvěře. Přímo na Rejvíze je přírodní rezervace s naučnými stezkami procházejícími rašeliništi s mechovými jezírky. Osada je ideální výchozí místo pro turistiku, zejména pro výlety na horských kolech. Terény jsou různorodé, od rovinatých až po náročné dle výběru. V létě roste v okolí Rejvízu velké množství borůvek a malin. Také si přijdou na své houbaři.

Chata je pronajímána jako celek, je prostorná a poskytuje dostatek pohodlí pro 10 až 16 osob. V chatě je 5 pokojů, dva v přízemí mají vlastní sociální zařízení, další tři pokoje v patře jsou vybaveny umyvadlem a sociální zařízení mají společné. Chata má vlastní saunu, která Vám poskytne příjemnou relaxaci po náročnějších výletech. V chatě je dále k dispozici společná obývací místnost s krbem, BTV se satelitním přijímačem a kompletně vybavená kuchyň - sporák, 2x lednice, kávovar a mikrovlnná trouba. Na Rejvíze jsou v provozu 4 restaurace s příznivými cenami a obchod s potravinami a tiskem. Vše v dosahu 100 až 1000m. U chaty je veliká zahrada s pěkným trávníkem nabízejícím sportovní vyžití, terasa se zahradním posezením, pískoviště, houpačka pro děti a ohniště pro opékání.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)