Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres Prachatice » pension » Penzion Anastazie.- Benešova Hora (penzion)

Penzion Anastazie.- Benešova Hora (penzion) [47525]
Penzion Anastazie se nachází v obci Benešova Hora v jihozápadní části Šumavy v nadmořské výšce cca 810 m.n.m. V objektu se nachází celkem pět luxusně vybavených apartmánů s vlastní kuchyní.

K dispozici je velká upravená zahrada a přilehlý samostatný objekt s tělocvičnou. Z celého areálu je nádherný výhled na přírodu. Na své si přijdou i sportovci, k dispozici je: krytý bazén, tenisový kurt s umělou trávou (fotbal, tenis, basketbal, volejbal, nohejbal..), profesionální herna – stiga, podlaha taraflex (stolní tenis, stolní fotbal…).

O večerech se dá posedět na zastřešené terase s grilem, barem a zahradní kuchyňkou. Na zadní zahradě nově „vyrostl“ zahradní altán, kde je také možnost grilování.

V penzionu je rychlé připojení k internetu přes wi-fi.

V ceně pobytu je 50-ti procentní sleva na lyžařské vleky v areálu Javorník na Šumavě.

Tichá rekreační obec Benešova Hora leží v nádherné přírodě na Šumavě, zhruba 15 km severozápadně od Vimperku a 25 km od Strakonic. Ideální místo k rodinné dovolené, relaxaci, turistice (Povydří, Boubínský prales, Šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka) a cykloturistice.

Na své si přijdou také obdivovatelé historických památek. Rozhledny Javorník (2 km) a Poledník (20km). Další sportovní aktivity (squash, krytý bazén, posilovna) ve Vimperku (15 km). Restaurace a nákupy ve Vacově (2 km). Turistické cíle: hrady Kašperk a Klenová, zámky Vimperk a Kratochvíle, zříceniny hradů Rábí, Velhartice a Helfenburk, město Sušice (štítové domy na náměstí, Muzeum Šumavy), město Klatovy (Černá věž, katakomby a barokní lékárna), chodské centrum Domažlice, Lipenská přehrada, Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Hoštice u Volyně (vesnička, kde se točily filmy Zdeňka Trošky Slunce, seno…). Horská Kvilda, Zadov, Boubín. Lyžování: Javorník (2 km), Zadov (12 km), Kašperské Hory (12 km), Kvilda (15 km).


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)