Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres Prachatice » chata, chalupa » Chalupa U Cupků - Kvilda (chalupa)

Chalupa U Cupků - Kvilda (chalupa) [43122]8 8 3

Užijte si pohodovou a klidnou dovolenou v celoročním ubytování ve vybaveném samostatném podkroví rekreační chalupy na Kvildě v klidné lokalitě přímo u centra obce Kvilda vč. horské zahrady 500m3 s výhledy a s krytým posezením a grilem.     
 
Jedná se o horské středisko obec Kvilda - Klimatické lázně v NP Šumava...
 
Ubytování (až 8 lůžek) s wi-fi internetem, TV-sat a s parkováním zdarma. Uzamykatelný prostor kol a lyží ajn. K ubytování skupiny 6 - 8 osob a so-so.   
 
V zimě provoz lyžařského areálu: 3 velké a 2 dětské vleky vč. provázkového vleku + půjčovny a mnoho upravovaných běžkařských stop přímo v Kvildě a okolí!  Jedná se o nekuřácký objekt vyjma terasy a zahrady za domem. Pes je možný po dohodě za popl.  
 
V letní sezóně mnoho cykloturistických tras a též k dispozici terasa s krbem pro grilování a s posezením v kryté verandě za domem v klidu a soukromí zahrady 500m2, dále zdarma k zapůjčení hry petangue, šipky na terč a kroket + el. sušák obuvy + košíky na sběr hub!        
 
Naše ubytování se zázemím vedle centra Kvildy na Šumavě je vhodné pro všechny věkové generace vždy pro skupinu 6 - 8 osob :-)       
 
Přímo v místě a okolí mnoho cyklo-turistických tras vč. služeb, místní volně přístupné hřiště a přírodní zajímavosti v okolí.    
Obora jelenů, rysa a vlků u Kvildy - možné i večerní prohlídky
 
Naše ubytování zaručuje hostům soukromí a klid na Kvildě, v letní sezóně pak můžete využít zastřešenou terasu vč. posezení s krbem pro grilování a horskou zahradu 500m2 pro hry a s výhledy do okolí Kvildy + plné zimní vyžití...
 
Kontakty/rezervace na tel: 736 124 401 nebo e-mail: mbartusek@atlas.cz
 

strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)